Dr House. Całkowicie bez autoryzacji

Zbiór szokujących, jak sam główny bohater, artykułów na temat popularnego serialu „Dr House”.

Autorzy esejów starają się zanalizować różne aspekty serialu, na przykład:

Jak myśli House? Dlaczego House tak naprawdę zatrudnił Foremana, Cameron i Chase’a Dlaczego Wilson wciąż się z nim przyjaźni? Kim, w zamierzeniu scenarzystów, miał być początkowo House? Jak rozpoznać oszustwa w serialu, którego głównym mottem jest „wszyscy kłamią”? Dlaczego pomysły House’a są lepsze niż wszystkich innych? Czy dr House potrafi uczyć? Dlaczego House jest takim draniem?

Informacje dodatkowe o Dr House. Całkowicie bez autoryzacji:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2009-10-06
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-7648-241-5
Tytuł oryginału: House Unauthorized: Vasculitis, Clinic Duty, and Bad Bedside Manner
Tłumaczenie: wielu tłumaczy

Kup książkę Dr House. Całkowicie bez autoryzacji

Dr House. Całkowicie bez autoryzacji - opinie o książce

Avatar użytkownika - lulux
lulux
Przeczytane:2010-01-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Kupiona pod choinkę, chwilami ciekawa, chwilami nudna jak flaki. Ale książka pozytywna, dużo się można było dowiedzieć.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-01-14, 52 książki 2013,
Zbiór esei, który okazuje się być dość przedatowany, większość dotyczyła pierwszych dwóch sezonów serialu. Część ciekawa, druga część dość nudna. Niestety mimo różnej tematyki są one dość repetytywne odnosząc się raz po raz do tych samych odcinków. Ile razy można czytać o vicodinie? Ile razy można czytać cytat z jednego odcinków maglowanego pod różnymi kątami?
Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2018-02-16, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Zbiór artykułów znajdujących się w książce, opisuje rzeczy, które podczas oglądania serialu są dla widza niezauważalne. Ponadto jest też kilka ciekawostek na temat samego powstawania serialu, czyli jak to House miał być najpierw hydraulikiem czy telemarketerem (!) Opisani są również inni serialowi bohaterowie i ciekawe spostrzeżenie czy dr Wilson istniał naprawdę czy był tylko wyobrażeniem w głowie House’a? Szkoda, że artykuły odnoszą się tylko do trzech pierwszych sezonów. Chętnie poznałabym analizę późniejszych odcinków.

Avatar użytkownika - DorotaMazur
DorotaMazur
Przeczytane:2013-03-05, Ocena: 6, Przeczytałam,
Tego nie da się zrecenzować, czy zopiniować, to trzeba przeczytać.