Opis ksiązki
Kup Teraz

Dr House. Oficjalny przewodnik

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2010-11-18
Kategoria: Muzyka, film
ISBN: 9788375106152
Liczba stron: 328
Dodał/a książkę:ludwik101
Recenzja - Dr House. Oficjalny przewodnik

Autoryzowany przewodnik po telewizyjnym fenomenie
Od sześciu lat Dr House jest jednym z najbardziej popularnych i fascynujących seriali telewizyjnych na świecie. Opowiadając historię doktora Gregory’ego House’a, oraz członków jego zespołu diagnostycznego, przedstawia nam co tydzień medyczne zagadki, z którymi nie radzą sobie najlepsi lekarze. Skupiony wokół jednej z najbardziej frapującej postaci w telewizji – którą fenomenalnie odtwarza brytyjski aktor Hugh Laurie – obsypany nagrodami Emmy i Złotymi Globami serial od początku zachwycił miliony widzów swoją oryginalnością oraz wyjątkowym połączeniem dramatyzmu i humoru.
Książka ta jest pierwszym oficjalnym i autoryzowanym przewodnikiem po telewizyjnym przeboju, wyjątkową podróżą po świecie dr. House’a. Autor miał bezprecedensowy dostęp do aktorów i twórców filmu – od scenarzystów, aż po obsługę cateringową – dzięki czemu możemy poznać wszelkie szczegóły związane z realizacją serialu i praktycznie przenieść się za jego kulisy. Wzbogacona nigdy dotąd niepublikowanymi zdjęciami z planu książka to obowiązkowa lektura każdego prawdziwego fana Dr. House’a. Ian Jackman jest redaktorem i autorem wielu książek o różnej tematyce, od telewizji po współczesną kuchnię. Opublikował m.in. bestseller Eat This!: 1,001 Things to Eat Before You Diet.

Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:

Fenomen House’aMizantrop, lekarz nie znoszący pacjentów, lekoman uzależniony od tabletek przeciwbólowych, mężczyzna z chorą nogą i egoista z awersją do związków. Człowiek, który w kontaktach międzyludzkich zachowuje się niczym słoń w składzie porcelany, łamiąc wszelkie zasady rządzące relacjami pomiędzy lekarzem i pacjentem. O kim mowa? Oczywiście o doktorze House, najbardziej denerwującym wśród denerwujących, najbardziej złośliwym wśród złośliwych, ironicznym wśród ironicznych i najlepszym z n

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów