Drugi podejrzany

Perwersja zniewala dusze, zbrodnia zatruwa umysł, pieniądze wyzwalają poczucie bezkarności. Gabriel i Ingrid Santerre - niemłode, zamożne i bardzo wysoko ustosunkowane małżeństwo osiąga szczyt zdeprawowania. Seksualne ekscesy to chyba jedyny znany im sposób na przyjemne spędzanie czasu. Pewnego razu doprowadzają do śmierci prostytutki, którą wynajęli do wspólnej zabawy w wytwornym apartamencie hotelu Waldorf Astoria. Działali razem, ale czy rzeczywiście oboje są winni tej straszliwej i wyuzdanej zbrodni? Kto tu jest potworem, a kto prawdziwą ofiarą? Od samego początku dla prowadzącej sprawę policjantki Caroline Reese jest jasne, że Gabriel Santerre cynicznie i z wyrachowaniem chce zrzucić winę na żonę. Zaczyna się walka o sprawiedliwość i rząd dusz w tym zdeprawowanym związku. Ten przedziwny thriller, napisany przez wybitnie utalentowaną młodą pisarkę Heather Lewis, czyta się w nieustannym napięciu.

Informacje dodatkowe o Drugi podejrzany:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7227-147-X

Kup książkę Drugi podejrzany

Drugi podejrzany - opinie o książce

Zmęczyłam mnie ta książka. Dostałam, ucieszyłam się, ponieważ opis z tyłu zapowiadał coś fajnego. A tu nudy, dialogi bez sensu.

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641