Drugi syn

Kontynuacja trzymającej w napięciu powieści sensacyjnej Andaluzyjski przyjaciel

Hector Guzman jest w śpiączce, a jego imperium powoli się rozpada. Sophie Brinkmann staje się pionkiem w grze, w której nie obowiązuje lojalność. Świat wokół niej naznaczony jest zdradą, bezwzględną przemocą i bezgranicznym złem. Chcąc przeżyć, musi spojrzeć w głąb siebie i znaleźć swoje mroczne ,,ja".

Policjanci Antonia Miller i Miles Ingmarsson pracują dalej nad sprawą morderstw w restauracji Trasten. Im bliżej są rozwiązania, tym wyraźniej widzą, że tropy wiodą do jednej osoby - Sophie.

Alexander Söderberg - autor scenariuszy telewizyjnych, redaktor i dramaturg. W 2012 roku zadebiutował powieścią Andaluzyjski przyjaciel. Prawa do jej ekranizacji nabyła hollywoodzka wytwórnia filmowa.

Informacje dodatkowe o Drugi syn:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2015-05-06

Kup książkę Drugi syn

Drugi syn - opinie o książce

Avatar użytkownika - Eli1605
Eli1605
Przeczytane:2017-09-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Bardzo dobra powieść sensacyjna. Akcja rozkręca się z każdą stroną, na chwilę nie zwalnia. Wojna gangów, dużo krwi, skorumpowani policjanci, zaciskająca się pętla wokół szyi głównych bohaterów i zapowiedź kontynuacji. I mimo, że postać Sophie Brinkmann nabrała mocnego kolorytu w porównaniu z pierwszą częścią to  nadal uważam za nieuzasadnione porównywanie jej do Lisbet Salander.