Dupkologia stosowana. Praktykuj asertywność na co dzień i od święta

Dziesięć przykazań skutecznego dupka

I. Dupek najbardziej troszczy się o siebie II. Dupek ma zawsze rację III. Dupek rzadko przeprasza IV. Dupek nigdy nie przyjmuje do wiadomości czyjejś odmowy V. Dupek zawsze panuje nad sytuacją VI. Dupek zawsze ma plan VII. Dupek bierze to, co chce VIII. Dupek zawsze wygląda dobrze IX. Dupek uczy się na swoich (nielicznych) błędach X. Dupek wciąż się rozwija

Dupek to brzmi dumnie!

Genialna, bezczelna, kontrowersyjna, a jednak diabelnie skuteczna Dupkologia, czyli nauka rozpychania się łokciami zajmuje już należne jej miejsce w kanonie literatury dla profesjonalnych dupków. Dzięki niej dowiedziałeś się, jak wygląda zachowanie typowe dla dupka (zatem umiesz być skuteczny w działaniu) i poznałeś podstawowe sfery życia, w których bycie dupkiem przynosi prawdziwe korzyści (czyli wiesz, jak prezentować się atrakcyjnie i przekonująco). Czy można powiedzieć coś więcej na temat sztuki bycia dupkiem? Nie tylko można, ale nawet trzeba! Teraz przyszedł czas na konkrety. W nowej książce znajdziesz pomysły i praktyczne strategie, dzięki którym staniesz się lepszym (a może i większym) dupkiem, niż mógłbyś przypuszczać!

Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie zielony w tej dziedzinie, czy uchodzisz za zaprawionego w bojach weterana, książka ta jest skarbnicą sztuczek, za pomocą których nauczysz się grać w te klocki jeszcze lepiej. Wyposaży Cię w oręż, którym będziesz mógł zdzielić po głowie swoich przeciwników, dając im do zrozumienia, kto tutaj rozdaje karty, a kto tylko rozdziela karteczki. Cały ten arsenał został przetestowany w terenie na żywych organizmach i otrzymał zasłużony certyfikat najwyższej jakości. Sprawdzi się niezawodnie, ilekroć zechcesz wyjść na stuprocentowego dupka, choćby w najtrudniejszej sytuacji.

Nie bądź maminsynkiem, miękkim dyziem ani chamem.
Bądź dupkiem i przejmij pełną kontrolę!

Jak zrobić karierę, nie mając żadnych szczególnych zdolności? Jak pozorować ciężką pracę? Jak dostać awans albo podwyżkę? Jak wykręcić się od pójścia na ślub albo pogrzeb? Jak unikać męczących prac domowych? Jak być dupkiem na proszonym obiedzie? Jak sobie radzić z działem obsługi klienta? Jak nie dać się orżnąć serwisantowi? Jak dostać zniżkę na wszystko?

Zanim zaczniesz radośnie korzystać z rad zawartych w tej książce, upewnij się, że masz solidne podstawy:

Informacje dodatkowe o Dupkologia stosowana. Praktykuj asertywność na co dzień i od święta:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2011-11-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Dupkologia stosowana. Praktykuj asertywność na co dzień i od święta

Dupkologia stosowana. Praktykuj asertywność na co dzień i od święta - opinie o książce

Forget Me Not
Julie Soto