Dwie twarze

„Dwie twarze” to subtelny romans erotyczny autorstwa Mirandy Inskiej. Główna bohaterka jest przeciętną, spragnioną miłości kobietą, która nie odnajduje spełnienia w małżeństwie. Zdaje się, że namiętność podobnież jak wielkie uczucie, które połączyło parę wygasa. Szara codzienność przytłacza, ale wszystko zmienić ma nieplanowane spotkanie z dawnym partnerem. Odnowiona znajomość przywołuje wspomnienia. Pragnienie bliskości staje się coraz silniejsze, dlatego niewinne spacery, wspólne kolacje, czy długie rozmowy, z czasem ustąpią miejsca intymnym spotkaniom. Chwile spędzane z kochankiem pozwalają odnaleźć prawdziwe spełnienie, ale coraz trudniej udawać przed mężem wierną żonę. Jak długo kobieta będzie w stanie zachować tajemnice? I jak potoczą się losy trójki bohaterów, gdy wszystko się wyda?

Informacje dodatkowe o Dwie twarze:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2016-10-10
ISBN: 978-83-7900-654-0

Kup książkę Dwie twarze

Dwie twarze - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2016-10-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Romanse ­ typowe książki dla niespełnionych, albo jak kto woli marzących kobiet. Marzeń zawsze miałam dużo, właściwie to one prowadzą mnie przez świat. Dodają skrzydeł i nadziei każdego dnia. Wraz z upływem lat chyba każdemu z nas brakuje takich małych, zwyczajnych rzeczy, niezrealizowanych planów. Właśnie tak jest w przypadku autorki. Świat snów i marzeń postanowiła przenieść na kartki papieru. Sami oceńcie czy przedstawiony w niej świat jest realny czy wymyślony. Tylko jakie to ma znaczenie, skoro czytając dobrze się bawimy. Polecam czytelnikom w każdym wieku, szczególnie tym, które potrafią zamknąć oczy i w realny sposób wyobrazić sobie niestworzone historie.
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;