Dynia, ogórek, kabaczek i sznurek

Wiesz, że z ogórka można zrobić lody, a z arbuza wytrawny chłodnik? Próbowałeś mizerii z rzodkiewką albo szarlotki z dynią? Jeśli brakuje ci pomysłu na cukinię, a ilość odmian dyń przyprawia cię o zawrót głowy - koniecznie zajrzyj do środka. Pysznych warzyw na talerzu nigdy dość! Dominika Wójciak, autorka książek kulinarnych, m.in. Sezonowego warzywa, zwyciężczyni 3 edycji programu MasterChef DYNIA o CUKINIA o OGÓREK o ARBUZ o MELON Odnajdziesz tu mnóstwo gotowych przepisów i tyle samo inspiracji, dzięki którym na nowo odkryjesz niedoceniane smaki warzyw dyniowatych, urozmaicisz swoje nudne potrawy, stworzysz oryginalne przepisy. Lody ogórkowe, pierogi leniwe z cukinią, szaszłyki arbuzowe z krewetkami, burrito z łososiem i melonem, frytki z dyni, a może tarta gruszkowo-dyniowa? Zainspiruj się i odkryj dyniowate, bo nie taka dynia jesienna, jak ją malują! Z książek tych facetów bije moc niebanalnych warzyw. Tym razem zabierają nas w podróż przez dyniowate pola. Już nie mogę się doczekać sezonu na ogórki, arbuzy i dynie. Piotr Kucharski, autor książek kulinarnych, m.in. Miejskiego farmera, pasjonat gotowania Paweł Łukasik i Grzegorz Targosz - miłośnicy kulinariów, autorzy bloga ,,Gotowanie z pasją" i książki Kipi kasza. Połączenie dwóch pasji - gotowania i fotografii zaowocowało smakowitą książką o dyniowatych.

Informacje dodatkowe o Dynia, ogórek, kabaczek i sznurek:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2017-05-17
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Dynia, ogórek, kabaczek i sznurek

Dynia, ogórek, kabaczek i sznurek - opinie o książce