OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2016-07-12
ISBN: 978-83-8091-097-3
Dodał/a książkę:shi4
Piękna Ingrid Alvestad, wiodąca beztroskie życie w bogatej Christianii, właśnie się zaręczyła. Pewnego dnia otrzymuje nieoczekiwany telegram. Okazuje się, że ojciec, z którym od dzieciństwa nie miała żadnego kontaktu, zapisał jej w spadku ogromny dwór. Ingrid staje przed trudnym wyborem. Czy wypełni wolę ojca i zamieszka na wsi we dworze, w którym z każdego kąta wyzierają stare tajemnice i grzechy i gdzie Ingrid wcale nie jest mile widziana? A może posłucha narzeczonego i wyrzeknie się dziedzictwa?
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-08, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 (285) książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,
Odnajduje się młodszy przyrodni brat Ingrid. Jednqak chłopak zachowuje się dziwnie. Mam wrażenie, ze za tym coś się kryje.
Sabrina za to wraca do rodziny. Myślałąm, że ejst odważniejszą i bardziej samodzielną kobietą, a tu wraca na pierwszą prosbę matki. zawiodłam się w tym tomie trochę na postawach bohaterów.
Eli1605 Linia koment
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom.15. Pycha i sprawiedliwość Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo
Anna Marszałek
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom.15. Pycha i sprawiedliwość Donald Tusk. Droga do władzy
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom.15. Pycha i sprawiedliwość Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom.15. Pycha i sprawiedliwość Saga Tajemnice. Narodziny. Tom 62
Anne Marie Meyer
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom.15. Pycha i sprawiedliwość Saga Tajemnice. Gorzkie uczucia. Tom 61
Anne Marie Meyer
Cień jabłoni