OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2016-09-06
ISBN: 978-83-8091-105-5
Dodał/a książkę:shi4
Piękna Ingrid Alvestad, wiodąca beztroskie życie w bogatej Christianii, właśnie się zaręczyła. Pewnego dnia otrzymuje nieoczekiwany telegram. Okazuje się, że ojciec, z którym od dzieciństwa nie miała żadnego kontaktu, zapisał jej w spadku ogromny dwór. Ingrid staje przed trudnym wyborem. Czy wypełni wolę ojca i zamieszka na wsi we dworze, w którym z każdego kąta wyzierają stare tajemnice i grzechy i gdzie Ingrid wcale nie jest mile widziana? A może posłucha narzeczonego i wyrzeknie się dziedzictwa?
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-24, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 (285) książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,
Troszeczkę nudniejszy tomik niż poprzednie. Z niecierpliwoscią czekam aż w końcu skażą Borge'go.
Eli1605 Linia koment
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom. 23. Zrządzenie losu Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo
Anna Marszałek
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom. 23. Zrządzenie losu Donald Tusk. Droga do władzy
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom. 23. Zrządzenie losu Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom. 23. Zrządzenie losu Saga Tajemnice. Narodziny. Tom 62
Anne Marie Meyer
Okładka - Dziedziczka z Alvestad tom. 23. Zrządzenie losu Saga Tajemnice. Gorzkie uczucia. Tom 61
Anne Marie Meyer
Cień jabłoni