Dzień dobry i co dalej

Życie każdego z nas toczy się według scenariusza, który tworzymy we wczesnym dzieciństwie. Jak zmienić swój scenariusz życiowy, aby być szczęśliwym Umiejętność porozumiewania się z innymi ludźmi kształtuje nasze życie. Życie każdego z nas toczy się zaś według scenariusza, który tworzymy we wczesnym dzieciństwie. Scenariusz może być smutny, może być też pełen sukcesów; decyduje, w jaki sposób odnosimy się do przyjaciół, kogo poślubiamy, a nawet w jakim łożu zakończymy życie. Berne demonstruje w tej książce, jak powstaje taki scenariusz, jak wprowadzany jest w życie i - co najważniejsze - jak każdy z nas może go zmienić, aby zakończył się szczęśliwie... Eric Berne (1910-1970) - psychiatra amerykański. Zdobył powszechne uznanie jako twórca analizy transakcyjnej, ale dopiero po wydaniu książki W co grają ludzie? jego metody stały się popularne na całym świecie. Prowadził praktykę kliniczną oraz seminaria naukowe, działał aktywnie w towarzystwach psychiatrycznych. W Polsce ukazała się również jego książka Seks i kochanie.

Informacje dodatkowe o Dzień dobry i co dalej:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: b.d
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-73-01780-1

Kup książkę Dzień dobry i co dalej

Dzień dobry i co dalej - opinie o książce

Avatar użytkownika - Slavek
Slavek