Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu! Wydanie 2

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2015-04-17
Dodał/a książkę:helion

Od poniedziałku się odchudzam!

Zacznę od poniedziałku... po świętach, od nowego roku! Brzmi znajomo? Mijają poniedziałki i święta, a Ty kolejny raz stajesz przed lustrem i obiecujesz: „Biorę się za siebie!”. I co? Znów brak efektów! Czas spojrzeć nie tylko w lustro, ale i prawdzie w oczy!

Załóż dziennik diety!

Badania dowiodły, że osoby notujące przebieg odchudzania osiągają fantastyczne, trwałe wyniki! Dlaczego? Dziennik pozwala im odkryć własne zachowania żywieniowe, szkodliwe przyzwyczajenia i słabości. Jest równocześnie narzędziem kontroli i miejscem do opisania sukcesów. Zacznij już dziś notować, co jesz — i poznaj cenne wskazówki, dzięki którym w pełni wykorzystasz potencjał dziennika, niezwykłego pomocnika w walce o zdrowie i piękną sylwetkę.

O autorkach
Autorki "Dziennika diety. Szczuplej dzień po dniu. Wydanie II" pracują w poradni dietetycznej Dietosfera (www.dietosfera.pl) i wciąż poszukują rozwiązań ułatwiających pacjentom odniesienie sukcesu w odchudzaniu. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi ich pracy jest dziennik, który powstał w odpowiedzi na potrzeby osób stosujących dietę. Specjaliści z Dietosfery uwzględnili w nim wszystkie elementy pozwalające śledzić proces odchudzania, utrzymywać motywację i obserwować postępy.