Dziesięć tysięcy uciech cesarza

Jedna, by wspiąć się na szczyt rozkoszy. Jedna, by rozbudzić gorące pragnienie. Jedna, by zapewnić niebiańskie spełnienie. Siedemnastowieczny Pekin. Cesarzowi Chenghui zostaje skradziona birmańska grzechotka - tajemniczy obiekt pożądania wszystkich, którzy się z nią zetknęli. Nie jest to zabawka dla dzieci, wręcz przeciwnie - pozwala władcy dostarczać i doświadczać najbardziej wyrafinowanej rozkoszy, spełniać niecodzienne kaprysy, realizować najdziwniejsze fantazje. Rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania. Tymczasem grzechotka przechodzi z rąk do rąk (i nie tylko), pozostawiając za sobą wspomnienie o zaspokojonym pragnieniu. Fanaberie władców i kompleksy poddanych, piękne nierządnice i finezyjne gry - oto Pekin w pełnej wdzięku i humoru powieści Frèches'a. Do tego akcja rodem z powieści sensacyjnej. A wydawałoby się, że chodzi tylko o niepozorną zabawkę...

Informacje dodatkowe o Dziesięć tysięcy uciech cesarza:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2011-01-26
ISBN: 978-83-7414-898-6

Kup książkę Dziesięć tysięcy uciech cesarza

Dziesięć tysięcy uciech cesarza - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2016-06-20, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Śmieszny i zabawny miejscami erotyk, który czyta się bardzo szybko.
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2015-07-24, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (327) książek w 2015 roku, Audiobooki, Mam,
Cóż tu ukrywać, w przypadku tej książki mamy do czynienia z erotykiem osadzonym w historycznej, na dodatek egzotycznej dla polskiego czytelnika scenerii. Czytałam już wcześniej trzytomową powieść tego pisarza w podobnej tematyce, "Jedwabną cesarzową", która to wydała mi się ciekawsza pod względem zarówno fabuły, jak i wątku historycznego od powyższej pozycji. Książka momentami bawi, także rozśmiesza przez wyszukane nazwy narządów płciowych bądź nazw pozycji seksualnych, lecz momentami też jest nudna, a opisy wydają się powtarzalne. Jednak jest to dość relaksująca jak i "pouczająca" powieść dobra na gorący letni dzień.
Avatar użytkownika - RoT
RoT
Przeczytane:2013-12-18, Ocena: 5, Przeczytałem,
zabawna opowieść z ciekawym finałem
Avatar użytkownika - dredota
dredota
Przeczytane:2013-12-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013, Mam,
Lubię książki Frechesa. Po prostu. Nie jest to literatura wybitna. Nie dostarcza wiarygodnych informacji historycznych na temat Chin. Ale jego książki czyta się lekko i z przyjemnością. Można się pośmiać, a w dodatku można w nich znaleźć wiele pikantnych scen, których opisy są o na poziomie o niebo wyższym od tych, które znajdują się w popularnych teraz erotycznych badziewiach typu 50 odcieni, 80 dni, itp. Tak jest i w przypadku "Dziesięciu tysięcy uciech cesarza".
Avatar użytkownika - Sylzia
Sylzia