Dziewczyna Sponsora

Samantha Monroe stanęła przed problemem, jak związać koniec z końcem, kiedy mąż zostawił ją z długami i trójką dzieci na utrzymaniu. Dowiaduje się, że polityk Jack poszukuje kobiety, y za wynagrodzeniem udawała jego narzeczoną i bez wahania podejmuje tę grę! Jeden uparty przedszkolak, dwoje sprzeczających się nastolatków, szalony pies i seks nie z tej ziemi - wszystko pod jednym dachem. Jack i Samantha przekonują się, że udawanie zakochanych nie jest łatwe.

Informacje dodatkowe o Dziewczyna Sponsora:

Dziewczyna Sponsora - opinie o książce

Avatar użytkownika - patita1990
patita1990
Przeczytane:2014-12-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Książka przeczytana z polecenia. W nurcie lekkich, romantycznych "komedii" oceniam ją dosyć wysoko. Wątek przypomina nieco historię współczesnego Kopciuszka. Fabuła, dialogi, sytuacji, zarysowane w przejrzysty sposób, momentami z dawką poczucia humoru, jednak do końca nie nazwałabym tego komedią. Dość ciekawe wątki poboczne, dotyczące byłej dziewczyny głównego bohatera oraz ex męża głównej bohaterki. Relacja między głównymi bohaterami nieco spłycona, zbyt szybko rozwijająca się, ale czegóż spodziewać się,tak naprawdę po współczesnej bajce? Polecam, jako odpoczynek po ciężkich, trudnych lekturach. Świetna książka na odprężenie, czyta się szybko i przyjemnie:)
Avatar użytkownika - czarniutka21
czarniutka21
Przeczytane:2014-02-09, Ocena: 3, Przeczytałam, Wyzwanie 26 książek 2014,
Spodziewałam się po tej książce trochę więcej. Oczekiwałam bardziej przekonujących głównych bohaterów i bardziej wciągającej akcji. To typowy romans, styl pozostawia według mnie wiele do życzenia, historia ma potencjał i autorka mogła się popisać, jednak według mnie nie do końca wyszło, Główna bohaterka po 30, z dwójką dzieci i bagażem doświadczeń, idealna matka, która wciąga swoje dzieci w fałszywe życie u boku bogatego polityka. On oczywiście przystojny, elegancki podrywacz. Relacja pomiędzy głównymi bohaterami niestety według mnie trochę naciągana i sztuczna.. a szkoda. Niektóre sytuacje opisane w książce są jak dla mnie zbędę.. z trudem przebrnęłam przez tę powieść.