Dziewczyny z Nowego Jorku

Nigdy nie bzykaj się z bratem swojej współlokatorki. To prosta acz niezawodna zasada. A ja ją złamałam zeszłej nocy. Dwa razy. Ups. Poznaj Pię Keller. Bystrą, wyrafinowaną i... zepsutą. Jej pomysł na życie? Załatwiona przez rodziców praca w nowojorskiej agencji public relations i imprezowanie w weekend. Pomysł się sprawdza, aż do niedzielnego poranka, kiedy... Zdjęcie Pii tańczącej topless na stole ląduje na Facebooku. Dziewczyna traci pracę, a rodzice odcinają kurek z pieniędzmi. Pia podobnie jak Hanna z serialu „Dziewczyny” (Girls) ma kilka tygodni, by wziąć życie w swoje ręce. Czas zrezygnować z szaleństw i partnerów na jedną noc. Witaj w świecie „dziewczyn z Nowego Jorku”. Pia, Angie, Madeleine, Julia i Coco właśnie zaczynają przygodę życia w najwspanialszym mieście świata. Opowieść o przyjaźni, dojrzewaniu i nauce na błędach. Szybka jak rollercoaster akcja, ostry humor i współczesny Nowy Jork. Hipsterski. Cyniczny. A jednocześnie wciągający i magiczny. Zabawna, życiowa historia dwudziestokilkulatek w Nowym Jorku, które realizują swój nie-do-końca-taki-jak-wymarzony-amerykański-sen. Cięty jak brzytwa dowcip i sporo ciepła zarazem.

Informacje dodatkowe o Dziewczyny z Nowego Jorku:

Kup książkę Dziewczyny z Nowego Jorku

Dziewczyny z Nowego Jorku - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2017-09-19,

Potrzebowałam zresetować swój umysł po poprzednich książkach dlatego wybrałam Dziewczyny z Nowego Jorku. Po pierwszych 30-40 stronach miałam wielkiego "focha" na tą książkę wogule do mnie nie przemawiała.  Pomyślałam sobie że wolałabym obejrzeć film niż czytać dalej tą książkę, ale .... dałam jej szanse.

Okazało sie że ta książka nie dość że pisze o czymś... to jeszcze jest zabawnai wciągająca na tyle że wczoraj poszłam spać o 2 w nocy a dziś chodzę jak lunatyk...

Przyjaźń, miłość rodzina poszukiwanie pomysłu na siebie.... Polecam gorąco super książka. Książka na 5+

Avatar użytkownika - EmnildaAmelberga
EmnildaAmelberga
Przeczytane:2014-10-07, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2014, Mam,
"Dziewczyny z Nowego Jorku" to wciągająca powieść o młodych dziewczętach wkraczających w dorosłe życie. Poznajemy ich smutki i radości. Główną bohaterką jest Pia - młoda, rozpieszczona dziewczyna nie stroniąca od imprez. Pewnego dnia traci pracę i zostaje zmuszona znaleźć inną, co jak się okazuje nie jest wcale łatwe. Wpada jednak na oryginalny pomysł, który odmienia jej dotychczasowe życie. Jest to powieść z humorem, dreszczykiem i masą przygód.
Już dawno nie czytałam książki która by mnie tak zrelaksowała. Nie jest to wybitne arcydzieło, ale w swojej prostocie i humorze sprawdziło się doskonale na jesienny wieczór. Jest to historia pewnej 22 latki, imprezowiczki wynajmującej mieszkanie w Nowym Yorku z 4 swoimi przyjaciółkami. Niby historia jest banalna, bo przez nieodpowiedzialne zachowanie traci prace i dopływ pieniędzy od rodziców, ale dziewczyna się nie poddaje. Najciekawszym wątkiem książki był właśnie pomysł na biznes. Pia rozkręciła ,,mobilną restauracje", oczywiście po drodze spotkało ją wiele przygód i rozczarowań. Również wątek przyjaźni dziewczyn bardzo mi się podobał, gdyż mimo, że potrafiły powiedzieć sobie nieprzyjemne rzeczy to dziewczyny pomagały sobie i wspierały się na każdym kroku. Jest to powieść napisana zgrabnie, z humorem i czyta się ją błyskawicznie. Polecam ;)
Avatar użytkownika - basia02033
basia02033
Przeczytane:2014-08-14, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014, Mam,
Jak dla mnie nuda :(((
Avatar użytkownika - cyrysia
cyrysia
Przeczytane:2013-09-07, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2013 roku,
To niezwykle wciągająca i pełna nieoczekiwanych przygód historia o przyjaźni, dorastaniu i stawianiu czoła przeciwnościom losu. Napisana lekko i z polotem, okraszona dawką delikatnego humoru. Z kolei, wartka akcja, żartobliwe dialogi oraz odrobina dramatyzmu dodają jej swoistego kolorytu. Znajdziemy tutaj również subtelny wątek miłosny, który prawie niezauważalnie wtapia się w fabułę. Ogólnie, całość stanowi kawał dobrej prozy obyczajowej.
Avatar użytkownika - natalia07
natalia07
Przeczytane:2020-12-22, Ocena: 6, Przeczytałem, 12 książek 2020,

Dziewczyny z Nowego Jorku to pełna humoru opowieść o dzisiejszych kobietach, które kończąc wymarzone studia chcą zacząć samodzielne życie. Nie mają doświadczenia, więc nikt ich nie chce zatrudnić a przecież jakoś doświadczenie trzeba zyskać.
Pia po próbach zdobycia pracy postanawia założyć swój własny interes. Spotyka ją po drodze parę nieprzyjemności ale udaj jej się osiągnąć swój wymarzony cel.
Książka opowiada o losach pięciu dziewczyn. Każda jest inna, każda ma inny plan na życie ale wszystkie uwielbiają się bawić i zawsze się wspierają.
Spotykają je normalne życiowe problemy. Książka jest naprawdę napisana bardzo życiowo.

Avatar użytkownika - Aga1403
Aga1403
Przeczytane:2018-09-14, Ocena: 5, Przeczytałam,

Lekka, przyjemna z fajnym pomysłem. Idealna na odprężenie po długim dniu, lektura, która nie obciąży myśli, a pozwoli się zrelaksować i zapomnieć w świecie dojrzewajacych dziewczyn z zapałem podchodzących do życia i gotowania.

Miłość i chaos w Nowym Jorku
Gemma Burgess0
Okładka ksiązki - Miłość i chaos w Nowym Jorku

Angie, dwudziestotrzylatka, żyje beztrosko z dnia na dzień. Depresję z powodu braku pracy, kłótni z przyjaciółkami i rozwodu rodziców...