Dźwięki wspomnień

„Dźwięki wspomnień” to historia zamknięta w formie intymnego pamiętnika, który zawiera poetycki zapis przeżyć, uczuć i myśli kobiety oraz mężczyzny. Te dwie perspektywy sprawiają, że książka staje się pełnym obrazem miłosnego związku, a jednocześnie jego wnikliwą analizą. Autorka opowiada o zaangażowaniu, nadziejach i rozczarowaniach. O uczuciu może nieidealnym, ale z pewnością autentycznym, głębokim i szczerym. Takim, którego potrzeba kryje się w każdym z nas.

Informacje dodatkowe o Dźwięki wspomnień:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2014-02-14
ISBN: 978-83-7942-099-5

Kup książkę Dźwięki wspomnień

Dźwięki wspomnień - opinie o książce

Avatar użytkownika - witoldmeik
witoldmeik
Przeczytane:2016-04-14, Ocena: 1, Przeczytałem,
Tak to jest,kiedy absolwentka socjologii(!!!)pisze...Nuda,bezsens,nuda.Dobranoc...
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2014-07-04, Mam,
Może gdyby autorka wykazała się głębszą analizą emocji, a nie przedstawiła jedynie egzaltacji, ta książka byłaby możliwa do "przełknięcia", ale niestety stanowi jedynie swoisty pamiętnik niedojrzałych mrzonek, bardzo słodkich, ale niewiarygodnie naiwnych.
Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2014-04-12, Ocena: 4, Przeczytałam, czytam regularnie w 2014 roku,
Książka cieniutka, do przeczytania jednego wieczoru. Zawiera 2 historie. Pierwsza to zapiski umierającej kobiety, a następnie jej męża i pełnoletniej córki. Druga to spowiedź zakochanej do szaleństwa dziewczyny, która żyje obsesyjną miłością do chłopaka. Język jest prosty, a zarazem barwny.
Avatar użytkownika - librurum
librurum