E-biznes po godzinach. Jak zarabiać w sieci bez rzucania pracy na etacie

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2011-11-02
Dodał/a książkę:helion

Własny biznes bez ryzyka

• Jak możesz zarabiać w internecie?
  • Gdzie są (dodatkowe) pieniądze?
  • Jak pogodzić pracę i e-pracę?

Biznes czy etat? A gdyby tak jedno i drugie?

Ile razy ostatnio sobie powtarzałeś: "Mam dość życia od pierwszego do pierwszego! Rzucam tę robotę! Rozkręcę własną firmę!"? I co? Zwolniłeś się? Masz już własne wizytówki? Twój notes jest wypełniony terminami spotkań z klientami? Jeśli tak - przyjmij gratulacje za odwagę i determinację. Jeśli jednak skończyło się tylko na obiecywaniu samemu sobie, nie przejmuj się. Istnieje rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. To e-biznes... na etacie!

Zwolnić się z pracy i założyć własną firmę: łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Jezioro problemów, morze formalności, ocean niepewności. Na szczęście pod ręką masz koło ratunkowe - biznes w sieci! Bez poświęcania całego wolnego czasu i bez ryzyka. Na własny rachunek (bankowy). Jeśli dobrze to rozegrasz, nadejdzie moment, w którym dodatkowe dochody staną się głównymi!

Maciej Dutko podpowie Ci, jak prowadzić własny "E-biznes po godzinach":

• E-biznes a etat - to da się pogodzić
  • Serwisy aukcyjne - idealne miejsce na start
  • Sklep internetowy dla początkujących - nawet nie wiesz, jakie to łatwe
  • E-usługi - marże w wysokości 500% i wyższe
  • Badania skuteczności - jak szybko sprawdzić, co działa, a co nie
  • Marketing w sieci - najlepsze i najprostsze sposoby
  • Przyszłość e-biznesu - czyli co będzie na topie
  • Przydatne adresy WWW

Dr Maciej Dutko - absolwent edytorstwa na Uniwersytecie Wrocławskim i autor rozprawy doktorskiej na temat funkcjonalności stron WWW. Szkoleniowiec i doradca w zakresie e-biznesu i funkcjonalności stron internetowych. Redaktor, wykładowca akademicki, autor publikacji poświęconych nowym mediom (zwłaszcza internetowi). Autor wykładów internetowych w serwisie Ekademia.pl.