ECDL. Współpraca online. Moduł S7. Syllabus v. 1.0

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (European Computer Driving Licence ECDL) potwierdza zdobycie umiejętności w zakresie obsługi komputera i programów użytkowych po odbyciu międzynarodowego systemu szkoleń. W Polsce licencji na szkolenia udziela Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI), ono także wydaje certyfikaty.

Korzyści dla posiadacza certyfikatu ECDL:

potwierdzenie posiadanych kompetencji, wzrost pozycji na rynku pracy, większa pewność utrzymania zatrudnienia, wzrost mobilności, wzrost szans na rynku pracy w Europie i na świecie.

Książka jest przeznaczona dla osób, które zamierzają przystąpić do egzaminu ECDL/ICDL Współpraca online Moduł S7, ale również dla tych, które na co dzień korzystają z Internetu oraz urządzeń mobilnych.

Niniejsze opracowanie obejmuje zagadnienia ściśle związane z Syllabusem v. 1.0:

zasady współpracy w chmurze obliczeniowej, ustawienia konfiguracyjne pozwalające na nawiązanie połączeń wideo oraz rozmów w technologii VIP, przechowywanie zasobów na dyskach online, kalendarze online, popularne media społecznościowe, środowiska e-learningowe, współpracę online z użyciem urządzeń mobilnych.

Prezentowana książka jest rekomendowana przez PTI jako materiał szkoleniowy.

Informacje dodatkowe o ECDL. Współpraca online. Moduł S7. Syllabus v. 1.0:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2014-08-28
Kategoria: Informatyczne

Kup książkę ECDL. Współpraca online. Moduł S7. Syllabus v. 1.0

ECDL. Współpraca online. Moduł S7. Syllabus v. 1.0 - opinie o książce

Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci
Dawid Mazur0
Okładka ksiązki - Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci

Grafika komputerowa zazwyczaj kojarzy się z wyretuszowanymi zdjęciami modeli i modelek. W rzeczywistości daje nam o wiele większe możliwości. Piksele...

Ecdl. IT Security. Moduł S3. Syllabus v. 1.0
Dawid Mazur0