Efekt facebooka

W ciągu zaledwie kilku lat Facebook przekształcił się ze studenckiej aplikacji w ogromny serwis internetowy mający ponad pół miliarda użytkowników. Jest jednym z najbardziej udanych przedsięwzięć w historii biznesu.

Facebook stał się częścią życia wielu ludzi na całym świecie. Swoje profile mają urzędy, firmy, a nawet najwyżsi dostojnicy. Zastanów się, dlaczego tylu twoich znajomych zaczyna dzień od zalogowania się na Facebooku?

To właśnie ten serwis zrewolucjonizował świat. Przyczynił się nie tylko do innego spojrzenia na marketing czy rynek reklamy, lecz także do zmian politycznych w niektórych krajach i wpłynął na nasze poczucie tożsamości. To właśnie jest efekt Facebooka.

Dowiedz się, jak powstał Facebook, dlaczego zdobył tak wielką popularność i jaka będzie jego przyszłość. Poznaj geniusz Marka Zuckerberga!

Ta książka przedstawia historię Facebooka, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

A wszystko zaczęło się w akademiku Uniwersytetu Harvarda, gdzie niespokojny, zuchwały 19-latek stworzył największy dziś serwis społecznościowy na świecie.

Informacje dodatkowe o Efekt facebooka:

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-264-1173-1

Kup książkę Efekt facebooka

Efekt facebooka - opinie o książce

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2015-11-30, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Szczegółowa historia Facebooka i jego twórcy Marka Zuckerberga. Autor pokazuje jak portal, który powstał dla studentów Harvardu stał się najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie.