Okładka - EGZAMIN GIMNAZJALNY. Testy powtórzeniowe z matematyki, fizyki, chemii oraz geografii wraz z rozwiązaniami

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2004
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 83-7361-541-5
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Egzamin coraz bliżej. Czas ucieka, a materiału do przerobienia jest sporo. Boisz się, że nie zdążysz? Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę, lecz zacznij powtórkę już teraz. Każdy egzamin można zdać, wystarczy odpowiednio się do niego przygotować. Musisz tylko powtórzyć wiadomości, uporządkować wiedzę i sprawdzić ją. Skąd wziąć materiały? Z tej książki!Znajdziesz tu zestawy testów z matematyki, fizyki, geografii i chemii wraz z wykazem poprawnych odpowiedzi. Jeśli nie będziesz sobie radzić z pytaniami testowymi, to zajrzyj do następnych rozdziałów. Znajdziesz w nich rozwiązania zadań wraz komentarzami i informacjami, które na pewno Ci pomogą. Przykładowe zestawy testów z odpowiedziami Rozwiązania zadań Komentarze do rozwiązań Materiał podzielony na przedmioty i tematyWynik egzaminu zależy tylko od Ciebie. Uporządkuj swoją wiedzę, a przekonasz się, że już za kilka miesięcy będziesz śmiać się ze swojego dzisiejszego strachu.Wszystkie testy w jednej książce. Pytania i odpowiedzi. Tego właśnie potrzebujesz. Matematyka Fizyka Chemia Geografia