Ekskluzywny menel

Koniec z metroseksualnością, pora na drwali! Ekskluzywny Menel, jeden z najpopularniejszych blogerów modowych w Polsce, przebojem zdobył internet , wyznaczył trendy i na dobre zmienił nasze przekonania o tym, jak powinien wyglądać i kim być współczesny mężczyzna. Znasz jego blog? Sięgnij po książkę. W czym tkwi sekret męskiej mody Czy prawdziwy facet musi mieć wnętrze? Jak dobrze wyglądać i dobrze żyć? Autor otwiera przed czytelnikami swą szafę i zdradza patenty na stylizacje w wersji street, casual i smart casual. Tworzy inspirujący, świeży, a jednocześnie nawiązujący do klasyki przewodnik po stylu. Stylu, który odnosi się nie tylko do sposobu, w jaki się ubieramy, ale także tego, gdzie bywamy i jak...myślimy. Menelska moda. Menelskie miejsca. Menelskie myśli. ,,Aparycja jest ważna, ale równie istotne są poglądy, przyjaciele i miejsca. Chcę pokazać, jak spędzam czas, gdzie szukam inspiracji i co daje mi siłę do życia. Zajrzysz do mojego menelskiego świata?" Kamil Pawelski - jeden z najlepiej ubranych Polaków. Zdobywca Nagrody Glamour w kategorii Blog Roku portalu Onet. Przez ponad dziesięć lat pracował dla największych sieci odzieżowych. Uważa, że styl wypływa z nas, a mężczyzna powinien być ubrany, a nie przebrany. Prowadzony przez niego blog codziennie odwiedzają tysiące czytelników.

Informacje dodatkowe o Ekskluzywny menel :

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2015-10-07
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Ekskluzywny menel

Ekskluzywny menel - opinie o książce

Avatar użytkownika - silverraven
silverraven