Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 8. List w butelce. Audiobook

Kolejne przygody Emi i jej klubu

Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza na swoją pierwszą wycieczkę nad morze. Dzieciaki zauważają, że plaże i wydmy są bardzo zanieczyszczone. Postanawiają przygotować własny program edukacyjny, który zachęci turystów i mieszkańców okolicznych miasteczek do dbania o nadmorskie obszary. Podczas jednej z wypraw nad morze znajdują zakorkowaną butelkę z listem w środku. Okazuje się, że napisała go dziewczynka z sąsiedniego kraju, która bardzo chciałaby znaleźć przyjaciół... Przekonajcie się, czy Tajny Klub odszuka autorkę listu z butelki i jakie efekty przyniesie rozpoczęta akcja ekologiczna.

W serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn ukazały się: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn, Kółko hiszpańskiego, Na scenie, Akcje w wakacje, Źrebaki i rumaki, Śnieżny patrol, Poszukiwacze przygód

Informacje dodatkowe o Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 8. List w butelce. Audiobook:

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Data wydania: 2017-05-24
Czyta: Joanna Pach Żbikowska

Kup książkę Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 8. List w butelce. Audiobook

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 8. List w butelce. Audiobook - opinie o książce

Tym razem bohaterów czeka podróż nad morze i bardzo ważne wyzwanie. Jak zorganizować sprzątanie plaży? Dzieci znajdują też tajemniczy list w butelce. Czy uda się znaleźć nadawcę?

W tej części autorka kładzie nacisk na ekologię. Książka wartościowa, którą polecam z moimi dziećmi.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Kółko hiszpańskiego
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Kółko hiszpańskiego

Tornistry spakowane? Drżyjcie szkolne mury! Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza do szkoły! Co spodoba się Emi najbardziej - długa przerwa, zielona szkoła...

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna Wyprawa. Tom 10
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna Wyprawa. Tom 10

Członkowie Tajnego Klubu Superdziewczyn (i Jednego Superchłopaka) wyjeżdżają na zimowisko. Po intensywnym czasie w szkole należy im się odpoczynek! I...