Trudne relacje oraz okoliczności stanowiące wyzwanie - wszystko to sprowadza się do jednego słowa: dramat. W tej przełomowej książce Doreen Virtue - specjalistka w dziedzinie doradztwa psychologicznego i uzdrawiania duchowego - przeprowadza czytelnika przez proces determinowania jego Ilorazu Dramatu. Dowiadujemy się, jak wiele stresu zupełnie niepotrzebnie tolerujemy i absorbujemy od innych ludzi oraz sytuacji, w których się znajdujemy.

Autorka w sposób przejrzysty i zrozumiały wyjaśnia psychologiczne przyczyny uzależnienia od dramatycznych relacji, pracy i stylu życia i pokazuje, jak wyzwolić się z tego cyklu. Tłumaczy także, dlaczego dramatyczne zdarzenia z przeszłości mogą wywołać potraumatyczne symptomy, obejmujące między innymi poczucie lęku, przybieranie na wadze oraz popadanie w różne uzależnienia i uczy naturalnych oraz potwierdzonych naukowo metod, pozwalających na odzyskanie równowagi w ciele i życiu.

W swej najnowszej książce Doreen Virtue pokazuje, jak: radzić sobie z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, którzy uzależnieni są od dramatu; ocenić swój własny poziom uzależnienia od dramatycznych zdarzeń; pozbyć się negatywności ze swojego życia a także uwolnić stres i osiągnąć wewnętrzny spokój.

Najwyższy czas, aby oczyścić się z negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask!

Informacje dodatkowe o Emocjonalny detoks. Jak uwolnić się od negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-06-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Emocjonalny detoks. Jak uwolnić się od negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask

Emocjonalny detoks. Jak uwolnić się od negatywnych emocji i odzyskać wewnętrzny blask - opinie o książce

Avatar użytkownika - anoola
anoola
Przeczytane:2017-05-15, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2017, Mam,
Ziemskie Anioły
Doreen Virtue0
Okładka ksiązki - Ziemskie Anioły

Jak być pełnym miłości zamiast „zbyt miłym”? Jak pokonać wewnętrzne obawy przed powiedzeniem „nie”? Jak wyznaczyć granice i zachować...

Dzieci Indygo. Opieka i wsparcie
Doreen Virtue0
Okładka ksiązki - Dzieci Indygo. Opieka i wsparcie

Książka opowiada o młodych ludziach, którzy tworzą własne reguły i żyją tak jak dyktuje im serce i rozum, mają silną wolę, poczucie humoru, twórczą wyobraźnię....