Excel 2013. 101 porad i sztuczek które oszczędzą Twój czas

Przyśpiesz swoją pracę z Excelem!

Excel to obok Worda najpopularniejszy program z pakietu Microsoft Office. Ceniony jest przez księgowych, analityków, menedżerów i prezesów. Znajdują oni dla niego tysiące zastosowań i często zaskakują pomysłowością samych autorów programu. Obliczenia na setkach tysięcy danych, wykresy i analizy to tylko niektóre z obszarów, w których Excel jest niezastąpiony. Zastanawiasz się, jak podnieść własne umiejętności obsługi tego programu? Chcesz sprawniej wykonywać codzienne zadania? Ta książka to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Znajdziesz w niej najlepsze sztuczki i porady pozwalające zaoszczędzić czas. W trakcie lektury dowiesz się, jak przygotować atrakcyjny wizualnie raport oraz umieścić znak wodny w tworzonym dokumencie. Ponadto przekonasz się, że można łatwo wyznaczać dni świąteczne, obliczać wiek osób oraz zaokrąglać wartości liczbowe. Kolejne rozdziały zostały poświęcone pracy z danymi — szybkie i skuteczne przekształcanie danych z jednej postaci do innej, ich korygowanie oraz weryfikowanie to klucz do sukcesu. Znajdziesz tu też informacje o pracy z tabelami przestawnymi oraz wykresami. Książka ta jest doskonałą i obowiązkową lekturą dla wszystkich użytkowników Excela!

Dzięki tej książce:

poznasz interfejs użytkownika i dopasujesz go do swoich potrzeb skontrolujesz poprawność wprowadzonych danych wykorzystasz potencjał tabel przestawnych zaprojektujesz atrakcyjny i przejrzysty wykres staniesz się lepszym użytkownikiem Microsoft Excel 2013!

Wykorzystaj potencjał Microsoft Excel 2013!

Informacje dodatkowe o Excel 2013. 101 porad i sztuczek które oszczędzą Twój czas:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014-08-05
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Excel 2013. 101 porad i sztuczek które oszczędzą Twój czas

Excel 2013. 101 porad i sztuczek które oszczędzą Twój czas - opinie o książce

Excel 2010 PL. Najlepsze sztuczki i chwyty. Vademecum Walkenbacha
John Walkenbach0
Okładka ksiązki - Excel 2010 PL. Najlepsze sztuczki i chwyty. Vademecum Walkenbacha

Wszystko, co musisz wiedzieć o wydajnej pracy w Excelu! Jak dostosować interfejs programu Excel 2010 do własnych potrzeb? Jak efektywnie wykonywać...

Excel 2013 PL. Formuły
John Walkenbach0
Okładka ksiązki - Excel 2013 PL. Formuły

Obowiązkowa lektura każdego użytkownika programu Microsoft Excel! Microsoft Excel od wielu lat niestrudzenie ułatwia nam życie, mozolnie wykonując najbardziej...