Fatima

Od 13 maja 1947 roku, kiedy to biskup diecezji Leivii, José Alves Correia da Silva, poświęcił figurę Matki Bożej Fatimskiej, Maryja pielgrzymuje przez Europę i świat niosąc ze sobą orędzie modlitwy i pokuty w intencji pokoju. Niniejsza książka, będąca zbiorem wiadomości o Fatimie a zarazem modlitewnikiem fatimskim, ma służyć pomocą w spotkaniu z Matką Bożą w znaku fatimskim, a szczególnie ma pomóc każdemu w oddaniu się Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

Informacje dodatkowe o Fatima:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 1996 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 83-7019-139-8

Kup książkę Fatima

Fatima - opinie o książce

Zapewne każdy z nas słyszał o historii trojga dzieci, którym objawiała się Maryja. Książka ta, opisuje całe to 'zdarzenie.' Dowiadujemy się krok po kroku jak wyglądało życie Hiacynty, Franciszka i Łucji oraz widzimy dokładnie opisany obraz każdego z objawień, to czego Maryja pragnęła oraz oczekiwała. Na końcu książki znajduję się również modlitwa różańcowa - modlitwa Maryi. Modlitwa, o którą Maryja prosiła i WCIĄŻ PROSI KAŻDEGO Z NAS, aby ją odmawiać. W ciągu dnia mamy tyle sekund, minut, godzin...dla siebie, dla innych. Nie zapominajmy więc aby poświęcić kilka minut Maryi - kilka minut na różaniec lub choć jedną jego część. Pamiętajmy, że odmawiając różaniec - raduje się serce Maryi.