Fenomen poranka

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia. Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie. Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze Fenomenu poranka, z pewnością uda ci się to zmienić. Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci, że długie spanie wcale nie jest tym, czego potrzebujesz. Korzyści, jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki, to m.in.: • poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania; • zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód; • lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi; • zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy; • osiąganie lepszych wyników finansowych; • motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

Informacje dodatkowe o Fenomen poranka:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2016-06-27
ISBN: 978-83-7579-514-1

Kup książkę Fenomen poranka

Fenomen poranka - opinie o książce

"Fenomen poranka" to książka, w której pokładałam duże nadzieje.
Nie jestem rannym ptaszkiem i ciekawa byłam, co po lekturze książki zmieni się w mojej codzienności. Oczywiście "samo" się nie zmieni. Trzeba chcieć i wzmocnić swoją motywację.

Niestety książka nie była dla mnie odkrywcza. Na pewno jest to książka gotowych wskazówek i porad dla tych, którzy chcą coś zmienić, ale nie wiedzą od czego zacząć. Bardzo przystępny język i dzięki temu ułatwiony odbiór.

Ja jednak tej książki nie pokochałam. Nie trafiła w moje serce.

Avatar użytkownika - RitaRita
RitaRita
Przeczytane:2020-05-13, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2020, 26 książek 2020,

Podeszłam do książki z wielkim entuzjazmem, gdyż postanowiłam stać się rannym ptaszkiem i wiele rzeczy, o których mowa w książce wprowadziłam jeszcze przed przeczytaniem. Czytałam tę książkę tylko rano, przed i w trakcie śniadanie i sprawiało mi to wielką przyjemność. Kończąc czytać ten porankowy poradnik poczułam lekki zawód. Nadal wstaję wcześnie i stosuję wiele rad z tej książki, jednak nie były one dla mnie czymś nowym, a ukryta reklama w każdym rozdziale zaczęły mnie męczyć. Autor co chwilę zaprasza na grupowego facebook'a, do strony internetowej lub przechwala się swoimi wynikami w firmie. Wszystko byłoby do przyjęcia we wprowadzeniu, ale w całej książce popsuło, jak dla mnie, klimat fenomenu poranka.

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2018-11-12, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, wyzwanie 2018 - 20 książek, kindle,