Feral

Tu nie wolno kochać.

Trzeba tylko wypełniać rozkazy.

Ostra dziewczyna, której odebrano uczucia i kazano zabijać, staje w obliczu miłości. Co wybierze?

Nowa Atlantyda. Świat, którym rządzi zaawansowana technologia, surowa dyscyplina i nieubłagane prawa. Gdzie kary wymierza się według zasady „oko za oko”, posłuszeństwo ceni najwyżej, a uczucia - najmniej.

Szesnastoletnia srebrnooka Feral jest wytrenowana – jak inni młodzi kadeci - do walki o panowanie Nowej Atlantydy nad całą ludzkością. Jest produktem społeczeństwa, które nie zna współczucia, wątpliwości ani miłości. Lecz kiedy na jej drodze staje osiemnastoletni uciekinier z laboratorium, Feral wbrew wszystkim regułom ratuje mu życie. A wtedy oboje muszą uciekać - do naszego świata.

Świat, w którym pod hasłem sprawiedliwości bez granic czai się zniszczenie indywidualności.

Który mocno wierzy w kary i lubi je wymierzać.

Nie dopuszcza żadnych słabości, uczy ignorować ból, głód i zmęczenie.

Ale nie uczy, jak ignorować miłość...

Mroczna i seksowna powieść z niepokojącym klimatem i intrygującą bohaterką, która pod wpływem miłości zmienia się z pozbawionej uczuć wojowniczki w pełną emocji dziewczynę.

Kate Wild jest autorką scenariuszy i dwóch wypełnionych akcją i przygodą powieści dla młodzieży wydanych w kilku krajach.

Zawsze fascynowały ją sztuki walki… i niewytłumaczalne, fantastyczne strony życia. Dała temu wyraz w swojej najnowszej powieści Feral.

Informacje dodatkowe o Feral:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2011-02-15

Kup książkę Feral

Feral - opinie o książce

Dobra antyutopijna powieść. Polecam !
Avatar użytkownika - gemmabe
gemmabe