Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku Pragniesz udoskonalić swoje życie, ale każda zmiana Cię paraliżuje? Nie masz siły ani czasu, by zadbać o polepszenie jakości własnych dni? Masz serce przepełnione marzeniami, lecz coś nie pozwala Ci w pełni ich zrealizować? Najwyższa pora poznać potęgę drobnych kroczków. Idea jest prosta -- należy tak zmylić wrodzone opory przed przyjmowaniem nowego sposobu zachowania, by już zawsze móc cieszyć się osiągniętym sukcesem, a jednocześnie nie wywoływać w swoim życiu emocjonalnej rewolucji. Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek -- filozofia kaizen jest dla Ciebie. Ta mądrość rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni niweluje ukryty w każdym z nas lęk, szczególnie zaś chemiczną reakcję "walki lub ucieczki" (leżącą u podstaw strachu przed zmianą). Autor nauczy Cię, jak: samodzielnie korzystać z mechanizmów działania kaizen, nastawić się wobec innowacji w taki sposób, by nie ulec strachowi, uczynić swoje życie bardziej efektywnym, zarówno w domu, jak i w pracy, polubić zmiany. "To pozycja o wielkiej sile przekonywania, opisująca bardzo spokojny i zrównoważony sposób radzenia sobie z codziennymi problemami. Po jej przeczytaniu nie sposób nie pozwolić sobie na oddech ulgi." dr Robert Maurer

Informacje dodatkowe o Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007-06-16
Kategoria: Socjologia, filozofia
ISBN: 978-83-246-0962-8

Kup książkę Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie

Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie - opinie o książce

Cieszę się, że przeczytałam tą książkę na początku roku, ponieważ dzięki niej wprowadziłam do swojego życia kilka istotnych zmian. Ogółem książka lekka i przyjemna, w sam raz do autobusu czy na przerwę w pracy. Na plus przytaczane historie różnych bohaterów, co pozwala zrozumieć istotę danego problemu.

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2018-02-12, Ocena: 4, Przeczytałam, kindle, wyzwanie 2018 - 20 książek, Mam,
Avatar użytkownika - Cytrus
Cytrus