Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

Czym jest śmierć? Pytanie z pozoru łatwe: śmierć to koniec życia, kres istnienia. Ale czy na pewno wiemy, czym jest życie?

- dr Amit Goswami

Genialny fizyk kwantowy, dr Amit Goswami, przytacza niezbite argumenty na istnienie życia po życiu i tzw. pamięci reinkarnacyjnej. Łącząc naukę, duchowość i świadomość, przedstawia najbardziej kompletny i rzetelny przewodnik po największych zagadkach życia i śmierci.

Ta książka odkrywa sposoby, dzięki którym możemy poznać nasze przeszłe wcielenia i przypomnieć sobie poprzednie wydarzenia, by móc wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. W przystępny sposób wyjaśnia wielce kontrowersyjne zjawisko - channeling - fenomen, dzięki któremu niektórzy ludzie potrafią wcielać się w ,,dusze" zmarłych.

Dzięki niej w końcu otrzymamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: Co dzieje się z nami po śmierci? Czy ,,coś" z poprzednich wcieleń w nas zostaje? Czy możemy nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi?

Książka zaciekawi wszystkich, którzy interesują się tematem reinkarnacji, życiem po życiu, fizyką kwantową. Jest skierowana do fanów rewolucyjnych teorii Amita Goswamiego oraz wszystkich niedowiarków, którzy by uwierzyć, potrzebują twardych danych naukowych.

Pierwsza książka, która udowadnia, że jesteśmy nieśmiertelni!

Informacje dodatkowe o Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-04-17
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności - opinie o książce

Bóg jeszcze nie umarł
Amit Goswami0
Okładka ksiązki - Bóg jeszcze nie umarł

Oto rzetelna, bezstronna teoria ewolucji uwzględniająca hipotezę boga… kwantowego i potwierdzająca tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje...