Okładka - Francja mapa 1:1 000 000 Freytag & Berndt

Francja mapa 1:1 000 000 Freytag & Berndt

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2013-06-04
Dodał/a książkę:helion
Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu. Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.
Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!
Kto kupuje, nie błądzi!

Francja - główne miasta:
Aix-en-Provence , Ajaccio , Amiens , Angers , Antibes , Antony , Argenteuil , Asnires-sur-Seine , Aubervilliers , Aulnay-sous-Bois , Awinion , Besançon , Béziers , Bordeaux , Boulogne-Billancourt , Bourges , Brest , Caen , Calais , Cannes , Champigny-sur-Marne , Clermont-Ferrand , Colmar , Colombes , Courbevoie , Créteil , Dijon , Drancy , Dunkierka , Grenoble , Hawr , Issy-les-Moulineaux , La Rochelle , Le Mans , Levallois-Perret , Lille , Limoges , Lyon , Marsylia , Mérignac , Metz , Miluza , Montpellier , Montreuil , Nancy , Nanterre , Nantes , Neuilly-sur-Seine , Nicea , Nîmes , Noisy-le-Grand , Orlean , Paryż , Pau , Perpignan , Poitiers , Quimper , Reims , Rennes , Roubaix , Rouen , Rueil-Malmaison , Saint-Denis , Saint-Étienne , Saint-Maur-des-Fossés , Saint-Nazaire , Strasburg , Tourcoing , Tours , Troyes , Tulon , Tuluza , Valence , Villeneuve-dAscq , Villeurbanne , Vitry-sur-Seine , Wersal