Francuski szyk! Zostań własną stylistką

W książce "Francuski szyk! Zostań własną stylistką" doświadczone projektantki wprowadzają nas do świata mody. Autorki polemizują ze stereotypami i doradzają, jak wypracować swój własny, nieskrępowany niczym styl. Czy koniecznie trzeba podążać za modą, by mieć styl? Czy "mała czarna" jest niezbędnym elementem garderoby? Czy skarpetki i sandały to niezgrana para? Jak pielęgnować ulubioną skórzaną kurtkę? Jakie rzeczy bez wahania można pożyczać z męskiej szafy? I wreszcie czym jest ten French touch, którego wszyscy tak bardzo zazdroszczą Francuzkom? Veysset i Thomas zasięgają opinii ekspertów: projektantów, producentów biżuterii, właścicieli paryskich butików, historyków mody. Francuski szyk... skrojony jest na miarę każdej torebki. To praktyczny poradnik i zarazem ekskluzywny album wzbogacony profesjonalnymi fotografiami i wywiadami z najciekawszymi osobistościami współczesnej branży modowej we Francji. Uwaga: Na deser autorki serwują subiektywny przewodnik po paryskich butikach. Frédérique Veysset - prowadzi blog Fredisblog. To kronika spotkań fotografki z miastem i światem mody. Pracuje dla największych magazynów - Vanity Fair, Allure, Grazia, Madame Figaro. Isabelle Thomas - jest stylistką i dziennikarką. Założyła wpływowy blog Mode Personnel(le) - przewodnik po stylach i poradnik dla kobiet, które bawią się własnym ubiorem. Doradza firmom z branży modowej i świadczy usługi osobistej stylistki.

Informacje dodatkowe o Francuski szyk! Zostań własną stylistką:

Francuski szyk! Zostań własną stylistką - opinie o książce

Avatar użytkownika - Pinkberry
Pinkberry
Przeczytane:2015-10-26, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Nie ma w niej nic, czego nie można by było znaleźć w internecie