Funki Koval. Bez oddechu. Audiobook

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-10-01
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 978-83-940465-5-2
Czas trwania: 1 h 30 min.
Czyta: Eryk Lubos, Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Klementyna Umer, Krzysztof Banaszyk, Mariusz Bonaszewski, Zbigniew Konopka, Jacek Rozenek
Dodał/a książkę:shi4
"Funky Koval" to jeden z najlepszych polskich komiksów autorstwa Macieja Parowskiego i Jacka Rodka oraz rysownika Bogusława Polcha. Adaptacja obejmuje pierwszy album serii z lat 80-tych pt. "Bez oddechu". W rolę weterana wojennego, który z pomocą przyjaciół z prywatnej agencji detektywistycznej Universs walczy z siłami zła, wcielił się Eryk Lubos. W pozostałych rolach usłyszymy Annę Dereszowską, Marię Seweryn, Zbigniewa Konopkę i Mariusza Bonaszewskiego.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-11-03, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 (327) książek w 2015 roku,Audiobooki,Komiksy,Mam,
Audiobook powstał na podstawie komiksu, który czytałam już jakiś czas temu. Muszę zaznaczyć, że słuchało mi się go o wiele lepiej niż czytało oryginał. Możliwe, że to zasługa ścieżki dźwiękowej pełnej futurystycznej muzyki. Przyznaję, że jest to dość ciekawa adaptacja. Zawiera odpowiednią dawkę humoru oraz wciągającą akcję.
Niestety długość audiobooka nie pozwala rozwinąć się zbyt skomplikowanej akcji i na pewno jest wadą tego tworu. Po wysłuchaniu całości czułam niedosyt i pragnęłam więcej.