Okładka - Gears of War 3 - poradnik do gry (opis przejścia, nieśmiertelniki, osiągnięcia)

Gears of War 3 - poradnik do gry (opis przejścia, nieśmiertelniki, osiągnięcia)

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2011
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do gry Gears of War 3 zawiera kompletny opis przejścia. Walki z bossami zostały dodatkowo opatrzone materiałami wideo, ułatwiającymi zrozumienie taktyki. Całość uzupełnia opis możliwych do zdobycia osiągnięć i znajdziek.

Gears of War 3 - poradnik do gry (opis przejścia, nieśmiertelniki, osiągnięcia) zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Akt 1 (Przedmioty kolekcjonerskie)
  • VI - Dzień zapłaty (Akt 5)
  • Nieśmiertelniki
  • Osiągnięcia
  • Akt 4 (Przedmioty kolekcjonerskie)
  • Akt 2 (Przedmioty kolekcjonerskie)
  • V - Bon Voyage (Akt 4)
  • III - Wtargnięcie (Akt 2)
  • Prolog - Burzliwa przeszłość (Akt 1)
  • II - Ratunek (Akt 3)

Informacja o grze

Trzecia część popularnej serii strzelanin TPP opowiadających o wojnie ludzi z rasą Locustów. Gears of War 3 kontynuuje fabułę poprzednich odsłon, ponownie umożliwiając wcielenie się w postać słynnego Marcusa Feniksa. Rozgrywka nie uległa większym zmianom, ale autorzy pokusili się o wprowadzenie pewnych nowych rozwiązań.

Gra Gears of War 3, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.