Geny elfa

Pewnego upalnego dnia ustabilizowane życie dwudziestodwuletniej Sonii ulega diametralnej zmianie. Dziewczyna w najśmielszych snach nie przewidywała dla siebie takiej przyszłości. Przez pasmo następujących tragedii i niesprawiedliwy los, dojdzie do nieoczekiwanych wydarzeń. Świat fantazji znany jej z dziecięcych wyobrażeń stanie się realny. W odległym wymiarze Sonia pozna tajemnicę, którą matka skrywała przez lata. Przeznaczenie postawi na jej drodze mężczyznę, dla którego w imię miłości, gotowa będzie poświęcić własne życie. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim przyjdzie zmierzyć się jej z bolesną prawdą. Odkryje w sobie nieznaną moc. Dobro stanie do walki ze złem. Wybór jakiego dokona dziewczyna zadecyduje o istnieniu.... Do jakich poświęceń zdolny jest człowiek w imię najwyższych wartości? Czy miłość i poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka wystarczy, by zmierzyć się z przeznaczeniem?

Informacje dodatkowe o Geny elfa:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2015-01-10
ISBN: 978-83-7856-261-0

Kup książkę Geny elfa

Geny elfa - opinie o książce

Wedlug mnie książka,Geny Elfa,,jest niesamowita!!! napisana z wielką ekspresją i niepohamowaną wyobraznia.Wczytując się w nią ma się wrazenie ,że przenika cię wrecz hipnotyzujaca aura mrocznego i pelnego tajemnic lasu,skrzacego od magi,akcji i przygod..Głowna bohaterka Sonia toczy walkę z przeznaczeniem, po drodze spotykaja ją rozliczne proby,ale też przygody i spotkania z niesamowitymi stworzeniami i istotami. Odnajdzie rownież prawdziwa milość,oraz odkryje wiele mrocznych tajemnic...W tej poruszajacej i fantastycznej powiesci autorka zachowała lekki,zabawny i młodzieżowy styl, który bardzo mi się podobał. Dzięki temu lektura się nie dłużyła, a strony wręcz paliły mi się w rękach podczas czytania książki. Bardzo lubię takie powieści, które szybko się kończą, a w dodatku są ciekawie napisane. Zakończenie nie jest jednoznaczne, pisarka zostawiła sobie otwarte drzwi do pisania kolejnych części. Mam nadzieję, że w nie długim czasie pojawi sie jej kolejna część . Jeśli tak się stanie to z pewnością zakupię ja bez wachania, gdyż wiem, że warto. Jestem ciekawa, jak potoczą się dalsze losy Soni i Korda.