OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2004
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-89239-32-9
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
* treści zadań obejmują zagadnienia z geografii fizycznej i społeczno-gospodarczej Polski i Świata* stopień trudności poszczególnych zadań jest zróżnicowany* uczniowie mają możliwość tworzenia własnych map * przeznaczone do ćwiczeń w gimnazjum i szkole średniej
Okładka - Geografia Geografia. Zadania na mapach konturowych i topograficznych. Szkoły ponadgimnazjalne Żywe torpedy. 1939
Elżbieta Szumiec-Zielińska
Okładka - Geografia Geografia. Zadania na mapach konturowych i topograficznych. Szkoły ponadgimnazjalne Poznajemy legendy polskie
opracowanie zbiorowe
Okładka - Geografia Geografia. Zadania na mapach konturowych i topograficznych. Szkoły ponadgimnazjalne Jerzy Popiełuszko. Kapłan miłości
Paweł Milcarek
Okładka - Geografia Geografia. Zadania na mapach konturowych i topograficznych. Szkoły ponadgimnazjalne Polaków dzieje malowane
Opracowanie zbiorowe
Okładka - Geografia Geografia. Zadania na mapach konturowych i topograficznych. Szkoły ponadgimnazjalne Warszyc. Wyklęty bohater
Tomasz Toborek
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja