George Clooney potrzebny od zaraz

Czy George Clooney zagra tę rolę?

Wioletka i jej przyjaciółka Febe biorą sprawy w swoje ręce. Gdy mama Wioletki, szukając prawdziwej miłości, zaczyna się spotykać z żałosnym Dickiem Matiasem (ksywa Śledzik), dziewczyny postanawiają wyswatać ją z... George’em Clooneyem. W końcu tata Wioletki jest hollywoodzkim reżyserem seriali telewizyjnych – czy dziewczynie uda się spotkać na planie filmowym ze sławnym aktorem? I jak przekonać go do randki z mamą?

Szalona pomysłowość bohaterki, jej szczerość sprawiają, że trzymamy za nią kciuki.

Informacje dodatkowe o George Clooney potrzebny od zaraz:

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Ilustracje:-

Kup książkę George Clooney potrzebny od zaraz

George Clooney potrzebny od zaraz - opinie o książce

Wspaniała historia dla każdego. Płynny język i wspaniałe wyczucie sprawia , że książkę mogą przeczytać nie tylko dzieci ale również dorośli. Ogromna doza poczucia humoru to jest to, co sprawia , że książkę czyta się z wielką przyjemnością a jak sie już zacznie czytać to nie można odstawić póki się jej nie skończy. Genialna! Autorka ma naprawdę niespotykany talent i z pewnością sięgnę po inne spod jej ręki.
Avatar użytkownika - apiossa
apiossa
Przeczytane:2015-05-24, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
To opowiadanie czytałam z ogromnym zainteresowaniem. Nie ukrywam, że połknęłam ją w bardzo szybkim tempie i bardzo się cieszę, że miałam taką okazję. Książka napisana jest prostym potocznym językiem. A historia, którą w niej poznamy, mogłaby się wydarzyć dosłownie wszędzie. Nawet tuż obok nas. Życie Wioletki jest takie prawdziwe. To nie jakaś tam wyssana z palca niesamowita historia, tylko opowiadanie o zwykłej dziewczynce i jej szkolnych oraz rodzinnych problemach. Autorka poruszyła tu bardzo trudny temat w ciekawy sposób. Pokazała nam jak bardzo rozstanie rodziców może wpłynąć na nasze dzieci. I choć czasem wydawałoby się, że wszystko jest w porządku, to jednak gdzieś te negatywne emocje w nas tkwią. I jeśli ich nie dostrzeżemy w porę, może to się nie ciekawie skończyć. Nie jest to żaden piękny romans dla nastolatek, choć wątek miłosny się tu pojawia. Nie jest to także komedia, choć na brak zabawnych sytuacji także nie możemy narzekać. Nie powiedziałabym także o tej książce tego, że to jakaś psychologiczna pogadanka. Takie określenie także zupełnie tu nie pasuje. Co więc mogę o niej napisać? To nic innego jak fajna i ciekawa historia, którą czyta się z ogromną przyjemnością. To opowiadanie, które według mnie warto poznać. Mnie się podobała, więc polecam :)
Łowca słów
Susin Nielsen0
Okładka ksiązki - Łowca słów

Kolejna powieść autorki bestselleru "George Clooney potrzebny od zaraz"! Zabawna, kpiarska opowieść – z rozgrywkami scrabble’a w tle. Dwunastoletni...