Gloria Maria. Cud życia

PRAWDZIWA HISTORIA DZIECKA OCALONEGO ZA WSTAWIENNICTWEM BŁ. JANA PAWŁA II Gloria Maria (Chwała Maryi) – imiona, które streszczają historię dziewczynki urodzonej wkrótce po śmierci Jana Pawła II. Z punktu widzenia medycyny historia ta jest niewytłumaczalna. Z punktu widzenia wiary – zdumiewająca. Z punktu widzenia miłości rodziców – cudowna.

Ta książka nie ma na celu zaspokojenia zapotrzebowania na sensację. Powstała z pragnienia podzielenia się świadectwem o życiu i nadziei. A także jako wyraz wdzięczności wobec Boga.

Informacje dodatkowe o Gloria Maria. Cud życia:

Gloria Maria. Cud życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - owuwu
owuwu
Ocena: 6, Przeczytałam,

Tej dziewczynki na świecie miało nie być, miała nie żyć. Ale jednak żyje!
Nikt nie dawał jej szansy na życie, normalne funkcjonowanie w świecie.
Mimo wszystko rodzice mieli jeszcze iskrę nadziei i jej się trzymali. Tłumy ludzi szturmowały niebo, szczególnie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, więc Bóg pod naporem modlitwy i wiary tłumu zlitował się i na świat przyszła po wielkich zmaganiach Maria Gloria. Cud.
Książka ta jest świadectwem niewytłumaczalnego cudu. Kiedy już medycyna zaczyna zawodzić wtedy wkracza Pan Bóg. Mówi się, że wkracza 5 minut za późno. Ale ma to na celu właśnie doświadczenie Go! I o tym właśnie piszą rodzice Marii.
Jest to piękna i wruszająca książka, która skłania do refleksji nad sensem życia i tym życiem po drugiej stronie.

Avatar użytkownika - ksiazkowo_czyta
ksiazkowo_czyta
Przeczytane:2013-09-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 2013, Mam, Recenzenckie/Autorskie,
Na wstępie pragnę podziękować Wydawnictwu Bernardinum za udostępnienie egzemplarza do recenzji. "Gloria Maria. Cud życia" to niepozorna objętościowo książeczka, która niesie w sobie ogrom miłości rodziców do dziecka, a także nieugiętą wiarę w Bożą Opatrzność... Pani Joanna i Pan Jacek zawierzyli swoją córeczkę Maryi jeszcze zanim się urodziła ... Już przed urodzeniem dziewczynki pojawiły się bardzo poważne, zagrażające jej życiu komplikacje zdrowotne. W akcie głębokiej wiary, która od zawsze towarzyszyła tej rodzinie Pani Joanna postanowiła prosić o wstawiennictwo także błogosławionego Jana Pawła II... Książka ta jest niesamowitym świadectwem głębokiej, mimo wkradających się niekiedy chwil zwątpienia, wiary, wielkiej nadziei oraz miłości nie tylko do drugiego człowieka lecz także do Boga, w którym autorzy pokładają całkowitą ufność... Jeśli chcecie wraz z nimi prześledzić historię cudu jakim niezaprzeczalnie jest 8-letnia dziś dziewczynka i przekonać się, że wbrew niezwykle częstemu ludzkiemu mniemaniu Bóg nigdy nie zawodzi sięgnijcie po niniejszą publikację, na której kartach ukazana została także ciągła łączność Papieża Polaka z wiernymi, który nieustannie za nami oręduje... Polecam także stronę internetową dotyczącą historii Glorii Marii: http://www.gloriamaria.pl/