Okładka - Głos Bogów. Księga III Trylogii Era Pięciorga

Wydawnictwo: Galeria Książki
Data wydania: 4/2009
ISBN: 978-83-928837-8-4
Dodał/a książkę:ironicperson

W swej nowej roli obrończyni Siyee, Auraya śledzi dostrzeżonego w ich krainie obcego. Spotyka tajemniczą kobietę twierdzącą, że jest przyjaciółką Mirara, która składa jej propozycję nie do odrzucenia. Musi jednak ukrywać ją albo narazić się na gniew bogów. Na południu Mirar zyskuje akceptację i szacunek, kiedy zajmuje dawną pozycję wśród swego ludu, ale ta wolność ma swoją cenę. Tymczasem Emerahl może w końcu przyłączyć się do Myślicieli w ich poszukiwaniach Zwoju Bogów, ale być może prawda nie zostanie jej objawiona w formie, jakiej się spodziewa. Pentadrianie, rozczarowani klęską z rąk Cyrklian, spiskują, by pokonać swych nieprzyjaciół sposobami innymi niż bezpośrednia walka. Kiedy umiera szansa na pokój, dwoje ludzi znów nieubłaganie wciąganych jest w wojnę. Auraya nie może uniknąć konfliktu. Kluczem do wszystkiego mogą jednak być Dzicy, którzy wyruszają na poszukiwanie sekretów pogrzebanych dawno temu. Sekretów, które mogą zmienić świat.

roksana85 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-11-12, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie Initium - fantastyka,
Świetna książka - czyta się jednym tchem (mimo, że dość długa, to warto wytrzymać na tym bezdechu)
Interesujący pomysł, niesamowite zakończenie (choć detektywi już we wcześniejszych częściach mogli się domyślać pewnych faktów) i zaskakujące zwroty akcji - wszystko to złożyło się na książkę po którą muszą sięgnąć miłośnicy fantasy.
andziagandzia plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-11-03, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Super seria !
anulka1312 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-04-25, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,26 książek - 2013 ,
Przede wszystkim "Głos bogów" jest zdecydowanie lepszy od "Ostatniej z Dzikich". Wydaje mi się, że jest to najlepsza część cyklu "Ery Pięciorga". Książka sama w sobie jest dobra, może nawet coś więcej. Czytaj się ją przyjemnie i szybko. Nawet postać Auray nie denerwowała mnie już tak bardzo, a wątek Emerahl - mojej ulubionej postaci - nie zawiódł mnie, chociaż było jej za mało ;-) Mimo wszystko książka nie zachwyca oryginalnością i polotem a końcówka i zakończenie, moim zdaniem, pozostawia wiele do życzenia. Podsumowując, książka jest przyjemną, niewymagającą lekturą, nad którą można miło spędzić czas.
Licz plusminus Linia koment
Przeczytane:2012-11-18, Na półkach: Przeczytałem,
A dla mnie Trylogia Czarnego Maga i Trylogia Zdrajcy lepsze! ;P
AnnaJo plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Jak dla mnie seria o wiele lepsza niż Trylogia Czarnego Maga !
IzaaK Linia koment
annaroza Linia koment
Przeczytane:2016-08-09, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Fretka Linia koment
Przeczytane:2016-07-04, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,wyzwanie -52 książki w 2016,
nimloth19 Linia koment
Przeczytane:2016-01-09, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie Initium - fantastyka,
Styrana Linia koment
Przeczytane:2015-05-22, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,Ulubione,