Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Data wydania: 2007
Kategoria: Muzyka, film
ISBN: 978-83-227-2652-5
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Głos ludzki jako żywy instrument w dziele wokalno-instrumentalnym współczesnegona przykładzie ,,Missa brevis" Bogusława Grabowskiego. W publikacji autorka przedstawia zagadnienia z dziedziny wokalistyki, oceniane przez pryzmat własnych doświadczeń i przemyśleń zdobytych w ramach paracy artystycznej i pedagogicznej.
Okładka - Głos ludzki jako żywy instrument w dziele wokalno-instrumentalnym współczesnego kompozytora Z biografii Diego Baldassara
Gustaw Herling-Grudziński
Okładka - Głos ludzki jako żywy instrument w dziele wokalno-instrumentalnym współczesnego kompozytora Armia, systemy obronne i ideologiczno-religijne aspekty wojny w imperium rzymskim
Redakcja: Kowalski Henryk, Madejski Paweł
Okładka - Głos ludzki jako żywy instrument w dziele wokalno-instrumentalnym współczesnego kompozytora Rodzina a uzależnienia
Zbigniew Gaś
Okładka - Głos ludzki jako żywy instrument w dziele wokalno-instrumentalnym współczesnego kompozytora Coco de Oro
Andrzej Bobkowski
Okładka - Głos ludzki jako żywy instrument w dziele wokalno-instrumentalnym współczesnego kompozytora Wielość obszarów we współczenej pedagogice specjalnej
red. Zofia Palak, Dorota Chimicz, Agnieszka Pawlak