Gorączka ciała

Kontynuacja powieści ,,Szaleństwo zmysłów".

Jace Crestwell, Ash McIntyre i Gabe Hamilton są przyjaciółmi i partnerami biznesowymi od lat. Mają władzę, są wspaniali i niesamowicie seksowni. Jace i Ash dzielą się wszystkim, także kobietami...

Kiedy spotykają Bethany, Jace zaczyna czuć coś czego nigdy nie doświadczył: zazdrość i silną obsesję, która go przeraża, przytłacza a zarazem podnieca. Mężczyzna nie dzieli się Bethany z nikim. Jest zdeterminowany, żeby być jedynym mężczyzną w jej życiu co prowadzi do narażenia przyjaźni z Ashem.

Informacje dodatkowe o Gorączka ciała:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2013-07-31

Kup książkę Gorączka ciała

Gorączka ciała - opinie o książce

W tej książce już od początku są niegrzeczne sceny ? bardzo pikantne i pobudzające wyobraźnię. Jednak też nie tylko jest tu opisany seks. Również są sceny romantyczne, pokazujące jak kochająca osoba potrafi dbać o drugą osobę, spełnia jej marzenia. Jak zabiega o miłość.

Dla mnie książka na mocną piątkę, nie nudzi, dobrze się ją czyta, sceny erotyczne nie są mocno wyuzdane, do przyjęcia. Polecam

Chyba pierwszy tom był... lepszy... o ile w takim przypadku można to tak nazwać. Trochę zepchnięci na drugi tor Mia i Gabe... trochę za mało innych bohaterów poza główną parą... nudne flaki z olejem i postawa Jace'a to jakaś masakra... blech

Avatar użytkownika - InezStanley
InezStanley
Przeczytane:2017-10-12, Ocena: 6, Przeczytałam, Rok 2017,

Maya Banks - Gorączka Ciała - II część trylogii Bez Tchu...

Erotyki to powieści "stymulanty", zazwyczaj książki lekkie i niezobowiązujące, które trafiają przede wszystkim w gusta kobiet. Ja nadal czytam i poszukuje erotyka, który zadziałałby na mnie i zachwycił. Wierzę, iż taka powieść erotyczna istnieje. Czy została nią kontynuacja Szaleństwa Zmysłów>>? O tym przekonacie się czytając poniższą opinię.
Gorączka Ciała to II cześć trylogii Bez Tchu, w której głównym bohaterem jest Jace Crestwell - zamożny biznesmen, który wie czego chce od życia i zazwyczaj sięga po to. Twardy i bezwzględny w biznesie, fantazyjny i nieokiełznany w sypialni. Idący przez życie z dwójką oddanych przyjaciół i wspólników Ash'em i Gabe'm.
Z Ash'em - Crestwell dzieli się wszystkim, także kobietami. Jednak jego światopogląd, spojrzenie na seks, fantazje erotyczne i związki zmienia się, gdy spotyka Beth i spędza z nią noc. Owładnięty uczuciami, których nie potrafi nazwać pragnie, by Bethany była tylko jego. Dziewczyna żyje w całkiem innym świecie niż on - jest bezdomna. Obydwoje będą musieli zmierzyć się z własnymi obsesjami, demonami i rozwiązać istniejące konflikty. Czy dopisze im szczęście?

Cała sytuacja byłaby zupełnie inny gdyby nie Jace, który odkąd tylko zobaczył dziewczynę jest pod jej wielkim wrażeniem, chciał ją mieć tylko dla siebie, nigdy nie czuł, takiego pożądania w stronę kobiet, a tym bardziej, nie takiej, którą chciał zatrzymać tylko dla siebie. Bethany zostaje z nimi na całą noc, jednak nad ranem ucieka.

Jace zauroczony dziewczyną postanawia ją odnaleźć. Po dwóch tygodniach poszukiwań, dowiaduję się, że dziewczyna jest bezdomna i może być wszędzie. W jednej z noclegowni dla bezdomnych dowiaduję się, że kiedyś przebywała u nich, zostawia swoje namiary, gdyby dziewczyna się ponownie w nim pojawiła. Po pewnym czasie, dostaje telefon od kobiety z przytułka, że dziewczyna pojawiła się. Po przyjechaniu na miejsce Jace zastaje Bethany zmarzniętą, w podartych ciuchach i pobitą. Od razu zabiera dziewczynę do siebie. Opiekuje się dziewczyną i zapewnia jej wszystko co trzeba.

Biedna, zagubiona dziewczyna i zamożny rycerz w lśniącej zbroi, którzy próbują się odnaleźć w gąszczu problemów i potrzeb. Czemu przyrównuję ich do takich postaci? No cóż...Jace to inteligentny facet, o specyficznych upodobaniach związanych z bólem i każdym rodzajem seksu, do tego mężczyzna, który uwielbia sprawować kontrolę i zawsze pomaga potrzebującym. Beth to dziewczyna po przejściach, obecnie bezdomna, mocno niedowartościowana. Po jednej wspólnej nocy on zakochuje się, zabiera ją z ulicy - ubiera, daje mieszkanie i korzysta z uroków jej ciała. Ratuje ją i to podoba się obojgu. Dziewczyna uważa, iż jest go niewarta, ciągle chce odchodzić. Całość wydaje mi się niebywale naiwna, jednak czyta się to szybko. W Gorączce ciała znajdziecie także kilka drobnych wątków sensacyjnych związanych z dawnym życiem Bethany, jednak w większości to powieść, w której króluje seks oraz perypetie związane z kompleksami Beth czy zazdrością i nieufnością Jace'a.

W przeszłości, przeżyła wypadek, po którym przez długie lata uczyła się ponownie chodzić. Ból niestety był tak silny, że Bethany uzależniła się od tabletek przeciwbólowych. Aby zapomnieć o bólu oddawała się różnym mężczyzną, traktowała to jako drugi narkotyk. Jeśli już mowa o narkotykach, to właśnie przez nie, Jack zapożyczył, się u jakiś zbirów, którzy odnaleźli Bethany, pobili ją za Jacka.

Po przeżyciach całego swojego życia, Beth staje się bardzo nieufna. Nie może zrozumieć jak taki ktoś jak Jace, może się nią interesować, on ma wszystko ona nic. Co może taka istotka dać takiemu mężczyźnie?
Jace, jak reszta głównych trzech bohaterów ma 38 lat, samiec alfa, ociekający seksem i pieniędzmi, zakochuje się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia. Bethany staję się dla niego obsesją. Jego porywczy charakter, czasem komplikuje relacje między nimi. Bywają złe i dobre momenty. Zatrudnia ochroniarzy, którzy mają opiekować się Bethany, aby nikt znowu nie zrobił jej krzywdy. Ponowne pojawienie się Jacka w ich życiu, komplikuje wszystko. Dziewczyna, ślepo wpatrzona w swojego „brata” nie zauważa nawet, że ten ponownie pakuje się w kłopoty.

” Kochała się po raz pierwszy w życiu.
Brzmiało to absurdalnie. Banalnie, ckliwie i tak dalej, nawet nie znajdowała na to słów. Pomyślała, że jest jak głupiutka nastolatka, która nie potrafi odróżnić miłości od seksu. Ale prawda była taka, że do tej pory znała tylko takie uczucia, jak wstyd, pogarda dla siebie, zakłopotanie, beznadzieja…
Nie wiedziała, jak poradzić sobie z uczuciami, które budził w niej Jace. Była przytłoczona, ale inaczej niż poprzedniego dnia. Jace był przy niej, wokół niej, w niej. Wypełniał sobą wszystkie te miejsca, które od dawna były puste i wywoływały ból. Wniknął do serca, sprawiając, że zrobiło jej się ciepło i czuła zadowolenie. Przywarła do niego, bo nie chciała, aby cokolwiek ich dzieliło. Tuliła się do niego, gdy wchodził w nią mocno, głęboko, docierając do samej duszy.
Czy było to przytłaczające? Z całą pewnością. Jace wstrząsnął podstawami jej egzystencji. W krótkim czasie wywrócił jej życie do góry nogami, a mimo to nie czuła paniki. Choć może powinna. Znowu znalazła się z nim w łóżku – po kilku wspólnie spędzonych godzinach – ale nie miała wrażenia, że to coś złego. Nie czuła się tanią dziwką. A czy to nie było ważne? Zamknęła oczy, wciąż przytulając się do niego mocno. Była całkowicie rozbita przez to, co się działo, nawet jeśli w pełni tego nie rozumiała.”

Uważam Szaleństwo Zmysłów za lepszą część, ze względu na postać głównej bohaterki. Bezradność, bojaźliwość potrafi być męcząca. W Szaleństwie - Mia jest osoba wiedzącą czego chce, bardziej przebojową i przez to bardziej przyjemną, w tej powieści brakowało mi czegoś przez co polubiłabym Beth.
Poza tym brakowało mi w niej także dynamizmu, większej ilości akcji, poza jednym kulminacyjnym momentem. Co do samego seksu to jest go naprawdę dużo i mimo tego, że o gustach się nie dyskutuje, to mogę zapewnić Was, że każdy znajdzie w niej choć odrobinę dla siebie. Poza tym bardzo podobał mi się fakt, iż jest w niej niewiele przekleństw. Za najlepszy fragment książki uważam seks po pijaku, który po prostu mnie rozbawił.

Cała książka od początku do końca przesiąknięta jest seksem i miłością. Pokazuję nam, ile człowiek jest w stanie zrobić dla ukochanej osoby. Druga część wciągnęła mnie tak samo, jak i pierwsza. Autorka ani na chwilę nie zwolniła tempa i od pierwszej strony wprowadza nas w świat pragnień i relacji damsko-męskich.

Ocenę książki zostawiam Wam i to jak potoczą się do końca losy Bethany i Jace’a.
Czy Jack zniknie z życia Bethany? Czy wpakuje ją jeszcze w jakieś kłopoty? Odpowiedź w książce.

Jestem zachwycona i nie pozostaję nic innego jak czytać trzecią i ostatnią część cyklu :)

Polecam Gorąco!!!

Z każdym oddechem
Maya Banks0
Okładka ksiązki - Z każdym oddechem

Eliza Cumming pewnego dnia otrzymuje wiadomość, która wywraca jej świat do góry nogami. Thomas Harrington, seryjny morderca, który...

Gorąca noc
Maya Banks0
Okładka ksiązki - Gorąca noc

Tylko jedna noc? Ale za to pełna namiętności? Bardzo proszę. Lecz ta jedna noc z Cameronem kończy się niespodziewaną ciążą. Peppa z tym facetem nie chce...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;