OPIS KSIĄŻKI:

3.5
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2014-07-25
Dodał/a książkę:elibri

Na dnie mokradeł wokół Nilu zostaje zlokalizowany grobowiec legendarnego faraona - Narmera - założyciela pierwszej dynastii władców Egiptu. Na stacji archeologicznej zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. Czy rzeczywiście grobowiec jest obłożony klątwą? A może tajemnicza trzecia komora kryje w sobie coś o wiele bardziej przerażającego, niż zapisano w starożytnych podaniach?

djas plusminus Linia koment
Przeczytane:2017-06-07, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2017,Mam,
Chyba najsłaszy Lincoln Child, jakiego czytałem. Zawsze było dużo grozy, tu czułem permanentne rozczarowanie. To taki autor, który ma dobre pomysły, ale dość przeciętny warsztat. Tu go nie poprawił, a i pomysł tym razem średni. Do przeczytania na raz i niestety - raczej do zapomnienia.
Eirene plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-02-22, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,Mam,Moja biblioteczka: D. Preston/L. Child,
Lincoln Child zarówno solo jak i w tandemie z D. Prestonem tworzy znakomite powieści przygodowe. Niektóre z nich aż proszą się o ekranizację i o czymś takim myślałam, czytając "Grobowiec". Temat piramid i grobowców zawsze był nośny zarówno dla filmowców jak i pisarzy, ale czy komuś wcześniej wpadł do głowy pomysł wydobycia skarbów z grobowca, który jest zatopiony pod mokradłami? Dlaczego jeden ze starożytnych władców Egiptu zdecydował się w taki sposób schować swoje miejsce pochówku? Jakie skarby może kryć grobowiec, na którym ciąży jedna z najstraszniejszych klątw egipskich? Czy znajdą się śmiałkowie z odpowiednim sprzętem i środkami finansowymi aby podjąć wyzwanie? I co ma z tą przygodą wspólnego Jeremy Logan, pogardliwie zwany "łowcą duchów"? Zdecydowanie dobra książka na zimowe wieczory.
Eli1605 Linia koment
Okładka - Grobowiec Umrzeć po raz drugi. Audiobook
Tess Gerritsen
Okładka - Grobowiec We dwoje
Nicholas Sparks
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja