Uwielbiasz gadżety, pojazdy i ściśle tajne misje? Chcesz być szpiegiem lub... złoczyńcą? Trzymasz w rękach NAJLEPSZY przewodnik po wszelkich gadżetach ze świata minionków! Znajdziesz tu tajne akta, plany i wiele więcej. Słowem - wszystko, co musisz wiedzieć, by ocalić świat... albo przejąć nad nim kontrolę! Książka zawiera mnóstwo naklejek!

Informacje dodatkowe o Gru, Dru i minionki. Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach oraz innych superowych rzeczach!:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-06-14
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Gru, Dru i minionki. Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach oraz innych superowych rzeczach!

Gru, Dru i minionki. Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach oraz innych superowych rzeczach! - opinie o książce

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2017-07-28, Ocena: 6, Przeczytałam, Synek czyta,

Książka zachwyciła mojego 5-latka. Dosłownie przepadł na długie godziny i zagłębił się w świecie wystrzałowych minionkowych gadżetów. Odnajdziemy tu bowiem mnóstwo szkiców, planów technicznych, opisów operacji szpiegowskich i wszystkich urządzeń używanych przez naszych bohaterów oraz złoczyńców. Poznamy również szczegółowe akta Feloniusa Gru, Margo, Edith, Agnes, Mela, Dava, Jerrego, Victora Perkinsa, Josepha Alberta Nikczemniuka, Lucy Wilde, Eduardo Pereza, Balthazara Bratta oraz Dru. Książka to prawdziwe kompendium minonkowej wiedzy. Informacji jest sporo i odnoszą się one do wszystkich części filmu o Minonkach. Mamy także do wykonania kilka zadań. Musimy, jak na prawdziwego szpiega przystało, odszyfrować hasło, napisać własny odcinek serialu Złego Bratta, zaprojektować swoją tajną kryjówkę oraz zaprojektować osobistego asystenta - sługusa. Ale to nie wszystko, na 4 stronach znajdziemy bajecznie kolorowe naklejki.  Wydanie zasługuje na piątkę - twarda oprawa, świetnej jakości kartki, zabawne, kolorowe ilustracje. Nieduży format książki (B5) sprawia, że dziecko może cieszyć się lekturą w podróży czy na spacerze.

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2017-07-04, Ocena: 4, Przeczytałem,
KOMPENDIUM WIEDZY O MINIONKOWYM ŚWIECIE Spośród pozycji książkowych z serii „Gru, Dru i Minionki”, jakie w czerwcu pojawiły się na naszym rynku, „Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach” wydaje się najbardziej kompleksową i dokładną. To, co bowiem oferuje, nie tylko obejmuje tytułowy temat, ale także właściwie wszystkie możliwe aspekty świata stworzonego na potrzeby animowanych filmów. A na deser serwuje czytelnikom konkretną porcję minnionkowych naklejek. Każdy, kto oglądał „Jak ukraść księżyc” i pozostałe filmy z serii wie, że w całej tej opowieści dużą rolę odgrywają gadżety, pojazdy i broń. Bohaterowie używają najróżniejszych sprzętów, niekoniecznie zgodnie z ich pierwotnym przeznaczeniem, a same Minionki, z tymi swoimi autodestrukcyjnymi skłonnościami, stale z czegoś strzelają, coś wysadzają, niszczą… Niniejsza książka przybliża wszystkie te gadżety, omawia je, ale to tylko część tego, co czeka na czytelników w środku. Z całym sprzętem łączy się bowiem wiele innych rzeczy, zaglądamy więc do kryjówki Gru, poznajemy siedziby innych złoczyńców, oglądamy ich profile i poznajemy szczegóły dotyczące każdego z nich, odwiedzamy różne miejsca, dowiadujemy się detali o anatomii Minionków, a nawet przekonujemy się z czego składa się… świnka! Brzmi ciekawie? Brzmi zabawnie? Brzmi kompleksowo? I tak też jest! Owszem, książeczka przeznaczona jest głównie dla najmłodszych odbiorców, a co za tym idzie jest zawartość prezentuje się prosto i napisana została w sposób lekki i łatwo przyswajalny, nie mniej tytuł ten zdecydowanie należy do najlepszych z minionkowej serii. Autorzy mogli ograniczyć się tylko do powierzchownego -omówienia tematu, pokazać kilka wymyślnych pistoletów Gru, kilka statków jego i jego przeciwników, ze dwa, trzy roboty i na tym poprzestać, a jednak stworzyli książkę pełną ciekawych faktów, bawiącą (jest nawet zadanie narysowania własnego komiksu) i bardzo ładnie się prezentującą. W „Przewodniku po tajnych gadżetach i pojazdach” oczywiście dominują grafiki, ale nie aż tak bardzo, jak można by sądzić. Wiadomości, choć podanych w sposób uproszczony, nie brakuje, a tekst i kadry z filmów dobrze ze sobą współgrają. Do tego dochodzi porcja naklejek z postaciami i bardzo dobre wydanie całości. I chociaż książeczka wygląda niepozornie, jak widać po powyższym, ma do zaoferowania o wiele więcej, niż się wydaje. Czy trzeba dodawać coś jeszcze? „Gru, Dru i minionki: Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach” wart jest poznania i dołączenie do kolekcji każdego młodego fana Minionków. Dlatego też polecam go Waszej uwadze. Recenzja opublikowana na moim blogu: http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/07/04/gru-dru-i-minionki-przewodnik-po-tajnych-gadzetach-i-pojazdach-oraz-innych-superowych-rzeczach/
Kazimierz Dolny. Kazimierski Park Krajobrazowy. Ilustrowany przewodnik z mapami
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Kazimierz Dolny. Kazimierski Park Krajobrazowy. Ilustrowany przewodnik z mapami

Atrakcje w mieście, wycieczki piesze i rowerowe, wycieczki samochodem....

Sztuka spowiadania
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Sztuka spowiadania

"Sztuka spowiadania" to sesja rekolekcyjna dla księży, jaka odbyła się w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Czechowicach-Dziedzicach w listopadzie...