Opis ksiązki
Kup Teraz

Grzech pierworodny. Powrót syna. Tom 14

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Elipsa
Data wydania: 2007-02-01
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-60446-39-3
Liczba stron: 208
Dodał/a książkę:Shi4
W Stornes trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Mali cieszy się z tego, ale zarazem dręczy ją niepokój. Ma przyjechać Sivert z żoną, a przecież między matką i synem tyle jest jeszcze spraw nie do końca wyjaśnionych.

Trzeciego dnia świąt odbędzie się ślub Ruth i Samuela. Mali nadal uważa, że córka nie wygląda na szczęśliwą, ale wciąż nie ma pojęcia, dlaczego tak jest. Czeka na Siverta z nadzieją, że syn potrafi przemówić siostrze do rozsądku. Tyle uczuć, złych i dobrych wspomnień łączy się ze świętami Bożego Narodzenia...

"Sivert pierwszy zeskoczył z sań. Wyciągnął ręce i Tordhild podała mu małego chłopca. On wziął go w ramiona, a potem odwrócił się i postawił dziecko na ziemi, tuż obok sań. Mali czuła, że serce tłucze się ciężko w jej piersi. Wpatrywała się w chłopca, łzy wolno płynęły jej po twarzy. Miała wrażenie, że widzi Siverta. Te same zielone oczy ze złotymi plamkami. Ten sam szeroki uśmiech. Pogłaskała dziecko po zimnym policzku. - Witaj w Stornes - wyszeptała łagodnie. - Jestem twoją babcią. - Wiem - odparł chłopczyk, przyglądając się jej uporczywie. - Masz na imię Mali. - To prawda - przyznała Mali. - Ale mam nadzieję, że będziesz mówił do mnie babciu".
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-05-17, Na półkach: Przeczytałem,52 (190) książek w 2013,Mam,Obyczajowe,
Tym razem akcja skupia się wokół świąt Bożego Narodzenia i wesela Ruth. Mari ma nadzieję, że Sivertowi uda się przekonać siostrę. W tym tomiku jest trochę radości i trochę smutków. Zwłaszcza przez nieszczęsny związek starszej z sióstr.
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów