Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność, tom 3

Wydarzenia będące treścią wielkiego crossoveru Nieskończoność, który zaangażował licznych superbohaterów Marvela, odbiły się echem również na łamach serii Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki).Tytułowa grupka kosmicznych wędrowców zdecydowała się pomóc w odbiciu naszej planety, którą opanowały siły Thanosa. Najważniejsza dla nich bitwa rozegra się na stacji kosmicznej Szczyt. Obok komiksów związanych z Nieskończonością na ten tom składają się dwie krótsze historie - w pierwszej Gamora przybywa na Ziemię i zaprzyjaźnia się z She-Hulk, w drugiej jesteśmy świadkami jednej z przygód Szopa Rocketa i Groota.

Twórcami tomu są m.in. scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Uncanny X-Men, Era Ultrona), rysownicy Francesco Francavilla (Black Panther, Hawkeye) i Kevin Maguire (Defenders, X-Men Forever).

Informacje dodatkowe o Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność, tom 3:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-11-23
Kategoria: Komiksy

Kup książkę Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność, tom 3

Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Nieskończoność, tom 3 - opinie o książce

Nienawidzę Baśniowa, tom 4: Konali krótko i płaczliwie
Skottie Young0
Okładka ksiązki - Nienawidzę Baśniowa, tom 4: Konali krótko i płaczliwie

Kontynuacja bezkompromisowej, niezwykle krwawej i jeszcze bardziej zabawnej historii Gertrudy i jej prób wyrwana się z Baśniowa....

Deadpool. Weasel idzie do Piekła. Tom 3
Skottie Young0
Okładka ksiązki - Deadpool. Weasel idzie do Piekła. Tom 3

Trzeci tom przygód Deadpoola z serii wydawniczej Marvel Fresh! Wade Wilson dołącza do wojny światów, wywołanej przez czarnoksiężnika Malekitha Przeklętego...