Hawajskie alibi

Kolejna powieść autorki Wyjątkowego depozytu, znanej już polskim czytelniczkom mistrzyni zawikłanej intrygi i inteligentnego dowcipu.

Kiedy nowy chłopak Jane zaprasza ją na tydzień do luksusowego hotelu na Hawajach, dziewczyna jest w siódmym niebie. Strasznie się denerwuje, czy zdąży na samolot, czy nie zgubi bagażu - ale w życiu nie podejrzewa, że może zgubić chłopaka.

Wakacje zapowiadają się rajsko - ale raj przyciąga kłopoty. Jimmy idzie nurkować i nie wraca. Policja podejrzewa, że utonął, a dla Jane oznacza to kłopoty - i to zupełnie inne, niż sobie można wyobrazić.

Informacje dodatkowe o Hawajskie alibi:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2014-06-18

Kup książkę Hawajskie alibi

Hawajskie alibi - opinie o książce

Avatar użytkownika - sarenka29
sarenka29
Przeczytane:2014-09-03, Ocena: 6, Przeczytałam,
Biorąc do ręki książkę pani Snow myślałam że będzie to kolejna lekka i przyjemna lekturka o tym jak to kobieta nie potrafi się wybrać na tygodniowy wypad z facetem. Nic bardziej mylnego. Jane, główna bohaterka, zostaje zaproszona przez swojego faceta na wakacje. Na miejscu okazuje się że super extra hotel to podrzędny motelik z daleka od plaży. To nie jedyny problem na tych wakacjach. Otóż jej ukochany znika. Kiedy policja zaczyna poszukiwania na jaw wychodzi wiele nie przyjemnych spraw. Mimo, iż autorka porusza wiele trudnych i kontrowersyjnych problemów książkę pochłonęłam w jedno popołudnie. Moim zdaniem ta powieść jest dużo lepsza niż Wyjątkowy depozyt. Ale uprzedzam jest to mocna książka która daje do myślenia :-)
Wyjątkowy depozyt
Carol Snow0
Okładka ksiązki - Wyjątkowy depozyt

Inteligentna, dowcipna, zaskakująca książka z in vitro w tle. Trzy kobiety, trzy historie i jeden wyjątkowy depozyt... w banku nasienia. Laura - atrakcyjna...