Hayden War 4. Zew Walhalli

Data wydania: 2016-08-17
ISBN: 978-83-64030-94-9
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Hayden War 4. Zew Walhalli
Wojna o Świat Haydena dobiega zaskakującego końca. Świeżo upieczona porucznik Sorilla Aida ma nowych sojuszników, nowy sprzęt i wsparcie, i oczywiście nowe zadanie. Jej misja może zagwarantować ludzkości szansę na zdobycie przewagi technologicznej w konflikcie z obcymi.

Sojusz jednak nie czeka, aż wojna wymknie się mu spod kontroli, i w odpowiedzi podejmuje błyskawiczną kontrakcję. Czy obcych naprawdę interesują ludzie i ludzkie światy, czy może jednak gra toczy się o coś więcej?

Zew Walhalli rozbrzmiewa w całej Galaktyce i ktoś będzie musiał na niego odpowiedzieć.
Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2016-10-02, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,

Centrum się trzymaZew Walhalli czyli czwarty tom cyklu Hayden War sprawił mi dużą przyjemność podczas lektury. Evan Currie wykonał kawał dobrej roboty. Skutecznie przyciągnął uwagę dynamiczną akcją, nowymi wydarzeniami, zaskakującym rozwojem fabuły. Odczuwalnym wzrostem pisarskiej dojrzałości i doświadczenia. Autor rozwija się i daje się to odczuć.Zew Walhalli zasadniczo rozwija wątki, które już znamy. Currie ma jednak więcej czasu na ich rozbudowywanie. Przeniesieni zostajemy znowu w odle

gosia45 Linia koment
speedi Linia koment