Okładka - Homefront: The Revolution - poradnik do gry

Homefront: The Revolution - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2016
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do Homefront: The Revolution, to kompletny przewodnik po zniszczonych terenach jednego z amerykańskich miast - Filadelfii, który poprowadzi cię przez wszystkie atrakcje przygotowane przez twórców gry. Pierwsze rozdziały poradnika prezentują liczne porady, które pomogą ci w starciach z przeciwnikami, dobrać odpowiedni sprzęt oraz wytłumaczą zasadę działania stref Filadelfii. Kolejne rozdziały poradnika to już sam rdzeń solucji. Znajdziesz tu odpowiednio przygotowany opis przejścia gry wraz ze wskazówkami odnośnie toczonych walk czy nagród przyznawanych za poszczególne misje. Wszystkie misje otrzymały także specjalnie przygotowane zdjęcia, które pomogą ci w nawigacji. Następne rozdziały poradnika prezentują aktywności dodatkowe związane ze strefami wpływów w Filadelfii. Znajdziesz tutaj szczegółowe opisy czerwonych, żółtych oraz zielonych stref będących pod wpływem wrogich Koreańczyków. Porady tutaj zawarte pomogą ci także w efektywnym poruszaniu się po terenach kontrolowanych przez wrogów, zdobywaniu placówek czy ratowaniu cywilów z opresji. Ostatnie rozdziały solucji zawierają już techniczne aspekty gry wraz z objaśnieniem wszystkich dostępnych opcji graficznych. Rozdział ten kierowany jest przede wszystkim do posiadaczy komputerów osobistych, którzy chcą zmaksymalizować wydajność swojego sprzętu bez niepotrzebnego pogarszania wyświetlanego obrazu. Zwieńczeniem poradnika jest rozdział opisujący wymagania sprzętowe na platformę PC.

Homefront: The Revolution to osadzona w klimatach konfliktu zbrojnego między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną gra FPS z otwartym światem, która została stworzona na silniku graficznym CryEngine. W grze wcielamy się w mężczyznę o imieniu Brady, który będąc w szeregach ruchu oporu, staje przed zadaniami pokrzyżowania planów najeźdźcy. Całość gry ma miejsce na terenach okupowanej Filadelfii, w której znajdziesz niebezpieczne strefy wpływów Koreańczyków.

Poradnik do Homefront: The Revolution zawiera:

• Liczne porady dotyczące mechaniki gry;
  • Rdzeń solucji, czyli szczegółowy opis przejścia wszystkich misji w grze;
  • Rozdziały poświęcone strefom wpływów Koreańczyków oraz misjom dodatkowym;
  • Szczegółowe omówienie kwestii technicznej gry oraz wymagania sprzętowe PC/

Poradnik do gry Homefront: The Revolution zawiera liczne porady, a także kompletną solucję opisującą przy tym również aktywności dodatkowe i zadania poboczne. Poradnik przybliża również mechanikę tytułu.

Homefront: The Revolution - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Niekonwencjonalne metody (Opis przejścia)
  • Sklep i uzbrojenie (Porady ogólne)
  • Walka i przeciwnicy (Porady ogólne)
  • Czerwona strefa Elmtree (Punkty kluczowe)
  • Głos wolności (Opis przejścia)
  • Młody Filadefijczyk (Opis przejścia)
  • Żółta strefa Earlstone (Punkty kluczowe)
  • Czerwona strefa Lombard (Punkty kluczowe)
  • Witaj w ruchu oporu (Opis przejścia)
  • Hakowanko (Opis przejścia)