Okładka książki - Idealna równowaga. Jak znaleźć czas i sposób na pełnię życia

Idealna równowaga. Jak znaleźć czas i sposób na pełnię życia

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788377462188
Liczba stron: 244
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Życie będzie idealne, gdy?

* poczujesz, że masz cały czas na świecie ? na pracę, dla rodziny i przyjaciół, na swoje osobiste potrzeby i rozwój; * będziesz zmotywowany i będziesz chciał wykorzystać wszystkie swoje możliwości; * będziesz podejmować słuszne decyzje i szybko podnosić się z porażek; * twój świat stanie się prosty i spójny; * życie zyska sens i cel; * odkryjesz prawdziwy pokój i zadowolenie.

Wszystko to jest możliwe. W Idealnej równowadze Paul Wilson ? biznesmen i autor międzynarodowych bestsellerów ? odkrywa przed nami techniki i strategie znajdowania równowagi pomiędzy wszystkimi sferami naszego zapracowanego życia.

Możesz tego dokonać bez konieczności cięższej czy dłuższej pracy. Poprzez przyjęcie bardziej zrelaksowanego podejścia ? Spokojnego Sposobu od razu zaprzęgniesz do pracy wszystkie swoje zasoby, aby osiągnąć idealną równowagę w życiu.

Trudno sobie wyobrazić bardziej odpowiednią osobę do napisania Idealnej równowagi niż Paul Wilson. Odnosi on sukcesy w wielu "światach", w których często tęskni się za spokojem i równowagą życiową, lecz rzadko się je osiąga. Jest autorem międzynarodowych bestsellerów, a równocześnie ojcem, biznesmenem, biznesowym konsultantem do spraw strategii, producentem muzycznym, trenerem mediacji oraz dyrektorem fundacji badań medycznych.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Inne książki autora
Idealna równowaga. Jak znaleźć czas i sposób na pełnię życia
Wilson Paul0
Okładka ksiązki - Idealna równowaga. Jak znaleźć czas i sposób na pełnię życia

Życie będzie idealne, gdy? * poczujesz, że masz cały czas na świecie ? na pracę, dla rodziny i przyjaciół, na swoje osobiste potrzeby i rozwój; *...

Top 5 książek
Harda
Elżbieta Cherezińska
Okładka książki - Harda
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Reklamy