Ile znaczy mama. Trwały ślad, który matka zostawia w życiu chłopca

5.5
Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2013-10-05
ISBN: 978-83-7482-585-6
Dodał/a książkę:izabela81
Każda mama wie, że wychowanie chłopca to wielkie wyzwanie. Nie każda jednak zdaje sobie sprawę, że jest osobą, która wywiera największy wpływ na kształtowanie się jego osobowości i może przesądzić o jego życiowym sukcesie. Kevin Leman, autor bestsellera Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć, podpowiada mamom, co robić, aby ten wpływ był jak najbardziej pozytywny. Jego książka skierowana jest do mam chłopców w każdym wieku, bo choć kształtowanie osobowości rozpoczyna się już w kołysce, to nigdy nie jest za późno by dokonać pozytywnych zmian w swoim podejściu do wychowania. Dzięki zawartym w tej książce poradom dowiesz się m.in. Jaka jest specyfika chłopięcego sposobu myślenia.Jakie są przyczyny kłótni pomiędzy rodzeństwem i jak sobie z nimi radzić.Jaki jest sekret dyscypliny, która działa w każdych warunkach.Jak przeprowadzić twojego syna przez burzliwe lata dojrzewania.Jak reagować na jego zainteresowanie relacjami z dziewczętami i seksem. Mamo, przyszłość twojego syna leży w twoich rękach! To od Ciebie zależy, czy wyrośnie na mężczyznę, z którego będziesz mogła być naprawdę dumna.
azetka79 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-12-19, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
REWELACYJNA POZYCJA KSIĄŻKOWA (CELOWO PISZĘ WIELKIMI LITERAMI), POWALAJĄCE NA KOLANA FAKTY Z ŻYCIA MAMY, A ŻE MAM W DOMU TRZECH SYNÓW W RÓŻNYM WIEKU, CZERPIĘ Z NIEJ GARŚCIAMI... JAKBYM WIDZIAŁA W LUSTRZE ZACHOWANIA MOICH SYNÓW:):):)POLECIŁAM JĄ JUŻ TRZEM KOLEGOM Z PRACY I JEDNEJ KOLEŻANCE, WSPANIAŁY POMYSŁ NA PREZENT NA URODZINY CZY POD CHOINKĘ (JA DOSTAŁAM OD ŚWIETEGO MIKOŁAJA) POLECAM!!! TO KSIĄŻKA, DO KTÓREJ SIĘ WRACA, NA PEWNO NIE BĘDZIE KURZYŁA SIĘ NA PÓŁCE, NIECH CHŁOPCY ROSNĄ I DOJRZEWAJĄ W CIENIU CZYTAJĄCYCH JĄ MATEK:)
KKS Linia koment
Przeczytane:2016-09-29, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,