Okładka książki - Impire - poradnik do gry

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: helion

Poradnik do gry Impire prezentuje solucję stanowiącą dokładny opis przejścia kampanii. Opracowanie zawiera ponadto rozdziały poświęcone mechanice gry, zaklęciom, jednostkom, komnatom oraz zdolnościom głównego bohatera zwanego Baal-Abaddon.

Impire - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

Jednostki - Soulless (Opis elementów gry) Arriving North of Hell (Rozdział I - The Dark Arising) The Slayer of Giant-Killers (Rozdział II - The Once and Coming King) Runnin' with the She-Mage (Rozdział III - The Sovereignkiller) Podziemia i Powierzchnia (Porady ogólne) Mieszkańcy lochu (Porady ogólne) Baal - Abaddon (Opis elementów gry) Jednostki - Minions (Opis elementów gry) Komnaty (Opis elementów gry) To Tame a Realm (Rozdział II - The Once and Coming King)

Informacja o grze

Impire to stworzona przez studio Cyanide gra strategiczna. Akcja toczy się w świecie fantasy, a my wcielamy się w zarządzającego potężnymi lochami demona. Naszym zadaniem jest rozbudowa podziemnego imperium i odpieranie ataków szlachetnych bohaterów.

Gra Impire, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł premierę światową miał w 2013 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Tropico 5 w 10 prostych krokach
Dawid "Kthaara" Zgud0
Okładka ksiązki - Tropico 5 w 10 prostych krokach

W poradniku do gry Tropico 5 znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pomogą ci zostać najwspanialszym dyktatorem wyspy. Tropico 5 to kolejna możliwość...

Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat - poradnik do gry
Dawid "Kthaara" Zgud0
Okładka ksiązki - Sid Meier

Poradnik do gry Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat zawiera szczegółowy opis wszystkich nowości wprowadzanych przez dodatek. Znalazły się...

Top 5 książek
Harda