Inteligencja emocjonalna 2.0. Wydanie udoskonalone

66 sprawdzonych strategii na doskonałą IE

Dowiedz się czegoś nowego o sobie Ujawnij swoje najlepsze cechy Doskonal swoje relacje z otoczeniem Poznaj tajemnice sukcesu towarzyskiego

Zawiera nową, udoskonaloną wersję najpopularniejszego na świecie testu na inteligencję emocjonalną!

To jest cudowna, praktyczna, pomocna książka, pełna narzędzi i technik, jakich możesz użyć, aby lepiej współpracować ze wszystkimi ludźmi spotkanymi w życiu.
Brian Tracy
Wszystkie istoty czujące posiadają świadomość, ale pośród nich tylko ludzie są wyposażeni we wspaniałą inteligencję. Wszyscy podlegamy stałemu strumieniowi pozytywnych i negatywnych myśli oraz emocji, ale nas jako ludzi wyróżnia to, że jesteśmy zdolni do pozytywnej zmiany. Ta książka zwięźle omawia, jak twórczo radzić sobie z emocjami i dobrze wykorzystać swoją inteligencję.
Dalajlama

Praktyczne sposoby rozwijania Twojej inteligencji emocjonalnej Czy chcesz nauczyć się w pełni wykorzystywać bogate zasoby Twojej inteligencji, wykształcenia i doświadczenia? Dzięki zrozumieniu, czym jest inteligencja emocjonalna, i umiejętności wykorzystania jej zasobów na co dzień zdobędziesz klucz do prawdziwego zawodowego oraz osobistego sukcesu.

Ta książka zawiera program pozwalający Ci dokładnie oszacować, a następnie krok po kroku rozwijać swoją inteligencję emocjonalną, z wykorzystaniem czterech umiejętności IE ... samoświadomości, samokontroli, świadomości społecznej i zarządzania relacjami.

Nowa, udoskonalona edycja najpopularniejszego na świecie testu na inteligencję emocjonalną, dostępna online, pokaże Ci, jaki poziom IE reprezentujesz teraz i co możesz zrobić, żeby natychmiast zacząć piąć się w górę, a także pozwoli Ci wziąć udział w teście po raz kolejny, abyś mógł sprawdzić, jak bardzo wzrosło Twoje IE dzięki wykonanej pracy. Niezależnie od tego, czy już od lat zagłębiasz się w tematykę inteligencji emocjonalnej, czy jesteś zupełnym laikiem w tej kwestii, ta książka może radykalnie zmienić sposób, w jaki myślisz o sukcesie.

Przekonaj się, jak wysoki poziom IE może zmienić Twoje życie. Dowiedz się, jak zjednywać sobie ludzi i zdobywać przyjaciół. Poznaj tajniki skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Naucz się obserwować siebie i rozumieć swoje emocje. Sprawdź, co warto w sobie zmienić, a co pielęgnować.

Informacje dodatkowe o Inteligencja emocjonalna 2.0. Wydanie udoskonalone:

Wydawnictwo: Sensus